3D Home – wirtualny dom z aplikacjami

Launcherów, pozwalających nam na upiększanie wyglądu „wewnętrznego” naszych smartfonów mamy w sieci całą masę i jeszcze trochę. Wydawać by się więc mogło, że nic nowego nie da się wśród nich wymyślić. Nic bardziej mylnego! Czas, byście poznali 3D Home. Jest to prosty program, który pozwoli Wam zamienić smartfona w…wirtualne mieszkanie z aplikacjami.

Opisywany w tym wpisie program zamienia tradycyjny wygląd Androida w trójwymiarowy pokoik. Jak to w tradycyjnym pomieszczeniu, tutaj także znajdują się różnego rodzaju meble. Z tą różnicą, że meble te nie mają swojego standardowego zastosowania (co zrozumiałe), lecz są odnośnikami do funkcji smartfona.

Podstawowy pokój w 3D Home zawiera telewizor, po kliknięciu którego zostajemy przekierowani do odtwarzacza video, głośniki uruchamiające program do słuchania muzyki i tablet z Windows 8 (nie mam, niestety, pojęcia, dlaczego właśnie Windows) będący odnośnikiem do siatki aplikacji zainstalowanych w telefonie.

Każdy z wymienionych wyżej przedmiotów możemy dostosowywać do własnych potrzeb. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by przemeblowywać swoje mobilne pomieszczenie. Autorzy 3D Home przygotowali dla użytkowników sklepik z akcesoriami do pokoju. Co ciekawe, wszystko w nim jest póki co całkowicie darmowe. Nie wiem, czy będzie tak już zawsze, dlatego wszystkim niezdecydowanym radzę jak najszybciej podejmować decyzję co do pobrania programu.

Ciekawostką jest dostępna w aplikacji stacja meteo. Będąc w naszym wirtualnym mieszkanku, możemy spojrzeć w sufit. Myślicie, że zobaczymy na nim żyrandol i kilka śladów po zabitych komarach? O, nie, nie. Znalazło się tu miejsce na informacje o aktualnej pogodzie w naszym mieście, a także animację z sytuacją meteorologiczną panującą za oknem. Ciekawe rozwiązanie, czyż nie?

3D Home można pobrać za darmo z Google Play. Dostępna jest wersja dla smartfonów i tabletów.

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button