TAXI PARKING HD – taksówkarz nie ma łatwego życia

Być może też już nieraz narzekaliście na to, że zamówiona przez Was taksówka zaparkowała nie w tym miejscu, w którym sobie tego życzyliście. Gdy następnym razem będziecie mieli podobną sytuację, przypomnijcie sobie produkcję o nazwie TAXI PARKING HD.

TAXI PARKING HD wcielamy się w postać kierowcy nowojorskiej taksówki. Naszym celem jest zadowolenie klienta. Aby to uczynić, musimy zaparkować jak najbliżej niego. Sprawa nie jest prosta, o czym z pewnością osoby parkujące na co dzień w dużych miastach wiedzą najlepiej.

Opisywana w tym wpisie produkcja oferuje 20 poziomów do przejścia. Na każdym z nich przychodzi nam parkować w zupełnie innych warunkach. Początki – jak to zwykle bywa w grach – nie należą do najtrudniejszych. Z biegiem czasu robi się jednak coraz gorzej. Bo nie dość, że miejsca parkingowe są coraz wymyślniejsze, to jeszcze goni nas wszechobecny czas.

Sterowanie w TAXI PARKING HD można dostosować do własnych preferencji. Jeśli chcemy, możemy skorzystać z akcelerometru bądź też wirtualnych przycisków. Próbowałem zarówno pierwszej, jak i drugiej opcji i powiem wprost – w praktyce nie jest z tym najlepiej. Być może winna jest temu słaba fizyka, mająca mało wspólnego z rzeczywistością.

Oprawa graficzna TAXI PARKING HD również pozostawia wiele do życzenia. Wprawdzie wszystko jest w trójwymiarze, ale z całą pewnością nie cieszy oka, jak powinno.

TAXI PARKING HD do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 5/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button