Ski Jump – androidowe skoki narciarskie

Sezon narciarski trwa w najlepsze. Jeśli nie możecie doczekać się kolejnego konkursu w ramach Pucharu Świata, sprawdźcie w grze Ski Jump, jak poradzilibyście sobie w roli Kamila Stocha, Piotra Żyły i innych naszych reprezentantów.

Gdy po raz pierwszy zobaczyłem w Google Play Ski Jumpmiałem nadzieję, że będzie to mobilny remake popularnego swego czasu DSJ-ta. Niestety, moje przypuszczenia nie do końca się sprawdziły. Opisywana gra wygląda nieco inaczej, niż pikselowy „Małysz” z początku tego wieku, ale myślę, że doświadczonym graczom i tak się spodoba. Oferuje bowiem niemal to samo. A że wygląd nieco lepszy? Cóż, to raczej zaleta.

Autorzy Ski Jump przygotowali skocznie o przeróżnych gabarytach. W grze istnieje możliwość skakania na małych obiektach o punkcie konstrukcyjnym usytuowanym na 60 metrze, a także prawdziwych gigantach, gdzie skoki powyżej 200 metrów są na porządku dziennym.

Do wyboru mamy w apce dwa rodzaje rozgrywki: Puchar Świata oraz Turniej Czterech Skoczni. Na czym polegają z pewnością się domyślacie, tak więc nie trzeba tutaj wiele tłumaczyć.

W chwili obecnej Ski Jump oferuje tylko tryb Single Player. Wkrótce pojawić się ma się jednak także i Multiplayer. Powiem szczerze, jeśli producenci nie spoczną na laurach i faktycznie stworzą rozgrywkę wieloosobową – opisywana w tym wpisie gra będzie przeze mnie bardzo często używana, choć i teraz nie powinna narzekać na brak zainteresowania z mojej strony.

Ski Jump do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button