AppSale – promocje w AppStore #2

Czas na drugą odsłonę cyklu AppSale w AppsBlog.pl! Tak, jak obiecaliśmy, minimum dwa razy w tygodniu będziemy przedstawiać Wam najlepsze przecenione aplikacje z AppStore. Jeżeli macie jakieś sugestie dotyczące naszego nowego cyklu, piszcie do nas w komentarzach pod wpisami. Każda opinia jest  niezwykle cenna. W końcu to dla Was tworzymy AppSale. A teraz sprawdźmy, jakie „perełki” tym razem czekają na wyprzedażach w AppStore…

vamp wpis1. Vampify – wyobrażałeś sobie kiedyś siebie jako wampira? Teraz możesz zobaczyć swoją wampirzą wersję na ekranie własnego ,,iSprzętu”!

Twórcy tej przedziwnej aplikacji prawdopodobnie zainspirowali się ostatnimi ,,wampirowymi” trendami w filmach i modzie.

vamp

 

Vampify korzysta z przedniego aparatu wbudowanego w urządzenie. Za pomocą wyświetlanych na ekranie kresek, dopasowujemy owal swojej twarzy do wzoru. Aplikacja wykonuje jedno zdjęcie. Zaznaczamy na nim (za pomocą specjalnych wyznaczników), usta oraz każde z oczu. Efekt, jaki uzyskujemy jest niesamowity. Nasza twarz przybiera wampirzą postać, oczy są dziwnie czerwone, usta wykręcają się w dziwnej mimice, wystawiając kły i co najciekawsze – nasza twarz nie pozostaje nieruchoma. ,,Otrzymujemy” pełną mimikę.

vamp2

Aplikacja zasługuje na wysoką ocenę. Ja osobiście byłam przerażona i zachwycona tym, co widziałam na własnym telefonie. Twórcy tej wampirzej apki zdecydowanie stanęli na wysokości zadania. Efekty są powalające.

Do tej pory Vampify kosztowało €0,89. Obecnie jest zupełnie darmowe.

 

 

 

evil wpis2. Evil in Trouble, czyli upiorne przygody małego diabełka. Standardowa platformówka, która zachwyci niejednego gracza.

Nasze zadanie polega na przeprowadzeniu diabła do…piekła. Problem polega na tym, że drzwi do celu naszej podróży są zamknięte. Musimy więc znaleźć klucz, który umożliwi nam przejście gry. Nie jest to jednak takie proste, jak na początku może się wydawać.

evilek

Po drodze do piekła zbieramy różne przedmioty, które w efekcie przeliczane są na punkty i dają  dodatkowe bonusy. Jeżeli nie zbierzemy odpowiednich „fantów” – nie uda nam się dotrzeć do wejścia. Jeśli na drodze napotkamy trawiasty mur – musimy go przebić. Jak to zrobić? Gdzieś na planszy z pewnością znajduje się przyrząd, który umożliwi pokonanie przeszkody.

Gra nie jest może na podium, biorąc po uwagę poziom grafiki ani efektów dźwiękowych, jednak potrafi mocno wciągnąć.

evil

Warto się z nią zapoznać i pomóc Evilkowi uwolnić się z ,,opałów”.

Poprzednia cena Evil in Trouble to $0,99. Pobierz teraz za darmo! Oferta jest czasowo ograniczona.

 

 

 

hoppe wpis3. Słyszałeś kiedy o HoppeTee? Jeżeli nie, dobrze, że tu trafiłeś. Ta słodka gra potrafi wyjąć z doby co najmniej kilka godzin, przysparzając wiele przyjemności i uśmiechu.

hopik

Misja jest prosta: doprowadzić do domu poruszającego się na kolorowej piłce zielonego stwora, zanim zapadnie noc. Wszystko dzieje się na kolorowych pagórkach. Stresowanie odbywa się za pomocą przytrzymywania i puszczania palca na ekranie. Gdy przytrzymujemy palec na ekranie – nasz bohater się rozpędza. Jeżeli skierujemy palec w górę i puścimy – wyskakuje i szybuje w powietrzu.

hopp

Po drodze musimy zbierać jak największą ilość różnorakich przedmiotów m.in. nutek, które umożliwią nam np. zakup lepszej piłeczki do podskakiwania.

Szata graficzna aplikacji jest bardzo przyjemna. Miło patrzy się na ekran. Nie rażą nas piksele – wręcz odwrotnie. Jak na tak prostą grę – twórcy postarali się, aby strona audiowizualna była na wysokim poziomie.

Jeszcze kilka dni temu, gra kosztowała $0,99. Na obecną chwilę apka jest zupełnie damowa!

 

 

 

ornament wpis4. iOrnament – lubisz tworzyć niepowtarzalne dzieła? Próbowałeś kiedyś połączenia własnych umiejętności i geometrii? Jeżeli nie – nie zastanawiaj się ani minuty nad pobraniem tej niezwykłej aplikacji.

io

Może się wydawać, że to zwykły program do rysowania – nic bardziej mylnego. iOrnament to aplikacja do tworzenia przez wielkie ,,T”. Wybierz interesujące Cię wzory, kolory, desenie i działaj! Masz wiele możliwości, ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia.

iorn

Spiesz się! Aplikacja standardowo kosztuje $0,99, tylko przez najbliższych kilka godzin będzie darmowa!

 

 

 

hr wspis5. HR  BATTLE 2 – zostań mistrzem baseballu! Jeżeli lubisz gry, w których liczy się celność – HR Battle 2 spełni Twoje oczekiwania w stu procentach. Twoje zadanie będzie polegało najpierw na wyborze odpowiedniego gracza, a następnie na odbijaniu piłki baseball’owym kijem tak daleko, jak to tylko możliwe.

hr

Każde celne odbicie jest doceniane – otrzymujesz za nie odpowiednią ilość punktów. Masz do wyboru single i multiplayera. Możesz grać z ludźmi z całego świata.

Dostępnych jest 6 trybów m.in. arcade, survival, mission, training. Każdy umożliwi Ci niezapomnianą zabawę.
Jako początkująca wybrałam opcję treningu. Aplikacja nauczyła mnie jak i w którym dokładnie momencie odbijać piłkę tak, aby poleciała baaaardzo daleko.

Zdecydowanie polecam. Unikniesz płacenia $0,99, pobierając grę już teraz w tutaj za darmo.

 

 

 

GRATKA DLA MUZYKÓW!

Oto aplikacja, która pomoże Ci w nauce i szlifowaniu gry na różnych instrumentach. Wątpisz w to, że aplikacja jest Cię w stanie czegoś nauczyć? Sprawdź sam!

metro wpis6. Metronome, czyli kombinacja muzycznej funkcjonalności dla amatorów i profesjonalistów! Metronom – urządzenie znane wszystkim muzykom – ułatwia nam grę w odpowiednim tempie.

metro

Do wyboru mamy taką masę opcji, że opisanie ich wszystkich zajęłoby mi kilka dni. Zajmijmy się najważniejszymi. Metrum – 35 rodzajów. Wahanie tempa od 10 do 800. Pulsacyjne diody na ekranie, ułatwiające grę bez konieczności spoglądania na ekran. Dostępny jest również tryb wibracji. Włoskie oznaczenia tempa – szczególnie przydatne przy czytaniu nut.

metr

Program działa nawet w momencie blokady telefonu. Mamy możliwość zapisania kopii dodatkowej za pomocą iTunes.

Do tej pory za to ,,cacko” trzeba było zapłacić aż $1,99, obecnie – z okazji 5 urodzin AppStore –  możemy pobrać Metronome za darmo!

 

Śledźcie nasze wpisy dalej! Pamiętajcie, że każdy Wasz komentarz jest dla nas bardzo ważny. Dzielcie się swoimi opiniami poniżej!

Zakłady bukmacherskie

Back to top button