Tree World – sadząc drzewa, dajesz domy zwierzakom!

Lubisz nieskomplikowane, kolorowe gry z rozkosznym stworkiem w roli głównej? Jeśli tak – Tree World z pewnością Cię zachwyci. Aplikacja sprawdzi się najlepiej w rączkach naszych najmłodszych Czytelników.

tre

Tree World prowadzi nas przez świat flory i fauny. Naszym zadaniem jest posadzenie drzewa, które dzięki ciągłej pielęgnacji rośnie i w konsekwencji przybiera potężne rozmiary. Następny krok, to dawanie przeróżnym zwierzakom  (żabkom, stonogom, skunksom, tukanom itp.), domów na drzewie. Jeżeli nie wystarcza już miejsca na kolejne umiejscowienie zwierzaka – oznacza to, że musimy doprowadzić do rozrostu drzewa, poprzez podlewanie.

treeeee

Każda konewka kosztuje nas kilka punktów – łatwo je jednak zbierzemy podczas gry – np. z zadowolenia żabki, która chwilę temu otrzymała od nas domek. Co kilka minut, główny bohater gra nam na skrzypcach krótką piosenkę – w zamian za jej wysłuchanie – dostajemy nowego zwierza do przygarnięcia. Zasadzone przez nas drzewko też nie zostaje bierne – co kilka chwil obdarza nas muszelkami i owocami, które możemy dowolnie spożytkować – np. na wzrost drzewa, lub upgrade słodkiego przyjaciela.

treeee

Od strony audiowizualnej gra przedstawia się bardzo sympatycznie. Dominują kolory przyrody, nie mamy wypikselowanych elementów, dźwięki gry są przyjemne dla ucha.

Podsumowując – gra przeznaczona jest raczej dla najmłodszych użytkowników ,,iSprzętu”.

Pobierz za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button