Mr Worm – Pan Robaczek potrzebuje jedzenia.

1322f88c-00c3-4d26-8f26-64ac27c2cf7cJeżeli jesteś wielbicielem klasycznego Snake’a koniecznie sprawdź tę jego odmianę. Żółty, wesoły robaczek potrzebuje jedzenia, a Ty możesz mu w tym pomóc.

Rendered Ideas Softgame Private Limited – producenci z długą nazwą mają na swoim koncie 4 wydane gry, niekoniecznie znane i dobrze oceniane. Tym razem postanowili sięgnąć do klasyki i urozmaicić ją wedle swojego uznania.

Mr Worm ma  bardzo proste i nieskomplikowane zasady gry. Naszym bohaterem jest żółty robaczek, który musi zjeść każde jedzenie jakie tylko ukaże się w przestrzeni po której się poruszamy. Na naszej drodze pojawiają się także  puszyste, uśmiechnięte, kolorowe kuleczki, które o dziwo są naszymi wrogami. Próba zjedzenia któregoś z nich, kończy się tragicznie, albowiem nasz przyjaciel umiera.

Sterowanie odbywa się za pomocą akcelerometru, co wyjątkowo jest tutaj trudnym zadaniem. Za pierwszym razem ruch wydaje się wręcz nie możliwy, ale z czasem człowiek się przyzwyczaja i jakoś to idzie.

W przeciwieństwie do pierwotnego Snake’a, nasz robak nie rośnie w siłę po zjedzeniu wszystkich przysmaków. Jego rozmiar pozostaje ten sam. Jedynym utrudnieniem jest pojawianie się coraz to większej liczby przeciwników na mapie. Liczy się tutaj jak najlepszy wynik, który możemy później opublikować na Facebooku ;)

Grafika jest niczego sobie, więc nie mam tutaj zastrzeżeń. Natomiast muzyka i dźwięki… Melodia, która leci w tle podczas naszego grania, jest bardzo „zwariowana” i po dłuższym czasie gracz także może wpaść w obłęd. Nakazane jest albo przyciszenie telefonu albo wyłączenie tej bardzo skocznej melodyjki.

Podsumowując, gra nie jest najgorsza ale też nie najlepsza. Dobra do wypróbowania, ale na dłuższą metę radziłabym ściągnąć na swój telefon coś o wiele bardziej atrakcyjnego.

Ocena : 6/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button