Age My Face Pro – zestarzej się w parę sekund

c9846af5-e91f-40ca-80f0-2f233594a5aaCzy kiedykolwiek rozmyślałeś nad tym jak będziesz wyglądał kiedy Twoje ciało i umysł dosięgnie starość? Nie zastanawiaj się dłużej. Każdy użytkownik Windows’a Phone może to sprawdzić w tym momencie!

PurplePenguin.com wydali na świat już sporą liczbę aplikacji na Smartfona. Dużą ich część stanowią gry, których celem jest przetransformowanie naszej obecnej twarzy w całkiem inną postać.

Jeżeli chcesz zobaczyć siebie w innym, starszym wydaniu wystarczy byś wgrał swoje zdjęcie lub zrobił je już po włączeniu aplikacji. Kiedy mamy już gotowy podkład, wystarczy teraz nanieść na niego wybrany element. Do wybory mamy 8 masek „starości” w różnych odcieniach i ułożeniach twarzy. Dodatkowo dostępnych jest 9 czubków głowy, które również nie należą do najmłodszych osób. Są to głowy pokryte łysiną lub też całkiem pozbawione włosów. Ostatnim elementem do wykorzystania są okulary i tych także jest 9, chociaż w przeciwieństwie do reszty są w dosyć modnym stylu.

Kiedy wszystko mamy już przygotowane należy odpowiednio dopasować twarz i resztę dodatków. Mamy do tego odpowiednie narzędzia i przyciski. Możemy poruszać maską ustawić jej odpowiednią szerokość i długość, obrócić aby leżała pod odpowiednim kątem czy też ustawić przejrzystość maski. Ta ostania opcja jest najlepsza jeżeli kolor skóry nie jest prawidłowo dobrany lub chcemy uzyskać tylko efekt zmarszczek.

Pod względem technicznym gra wypada całkiem nieźle. Jednak można by było dodać więcej masek, gdyż nie każda zawsze pasuje. Czasem obraz wydaje się także nienaturalny .

Można się tym pobawić i pośmiać. Zabawnie jest spojrzeć na siebie jako na starszą osobę, jeżeli to sami wybieramy jak mamy wyglądać.

Ocena końcowa : 7/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button