Pizza Chef – prowadź własną pizzerię

Stworzenie dobrej pizzy to nie lada sztuka. Wymaga to zręczności, zmysłu smaki i wiedzy kulinarnej. Jesteś gotowy by sprostać nowemu wyzwaniu i wcielić się w rolę szefa kuchni? Zrób odpowiednią pizzę i zarabiaj!

Pizza Chef jest produkcją grupy Ape Apps, którzy stworzyli ogromną liczbę aplikacji dla wszystkich użytkowników Windows’a Phone.

Gra nie polega na niczym innym jak tylko na przygotowywaniu zamówionych wcześniej pizz. Klientów nie ubywa i zamówienia leją się strumieniami. Gracz ma do wyboru wiele różnych składników, których musi użyć wedle zamówienia. Ważne jest by były one w tej samej kolejności jaka widnieje na karteczce!

Cała gra podzielona jest na dwa tryby: tryb kariery i rywalizacji z czasem. Pierwszy tryb jest dosyć oczywisty i tradycyjny. Jeden dzień pracy trwa tam 60 sekund. Przez ten czas musimy „złożyć” jak najwięcej zamówionych dań, za które dostajemy pieniądze. Do kolejnego dnia możemy dojść tylko wtedy, jeżeli zarobimy co najmniej 100 dolarów. Z każdym kolejnym dniem przybywa nam więcej składników przez co gra robi się trudniejsza. Wszystkich dni jest aż 50.

Drugi tryb jest odblokowywany kiedy ukończymy 10 dzień pracy. Time Attack daje nam 20 sekund na skonstruowanie jak największej liczby pizz. Przy każdym dobrze zrealizowanym zamówieniu dostajemy dodatkowe 10 sekund. To prawdziwy wyścig z czasem.

Pod względem graficznym gra prezentuje się naprawdę dobrze. Jest stworzona aby tworzyć dobry nastrój. Natomiast dźwięki – a raczej same odgłosy zdobywanych pieniędzy mocno ranią nasze uszy. Nie ma opcji ich wyłączenia więc radzę nieco wyciszyć telefon.

Gra jest całkiem dobra dla graczy w każdym wieku. Wymaga dużej sprawności i zwinności. Polecam ją w ramach poćwiczenia swojej zręczności.

Ocena : 7/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button