Starcie wyszukiwarek promocji w Google Play!

W najnowszym odcinku „Operacji: Aplikacji”, pojawiły się cztery nowe apki.

Angelika zaczęła od Paperless – programu do rysowania. Ekran dotykowy to idealne narzędzie do tworzenia rysunków. Oczywiście, profesjonalny poziom trudno uzyskać nie posiadając tabletu stricte graficznego, jednak nasz własny domowy w zupełności wystarczy do świetnej zabawy.
Jedyne czego potrzeba to inspiracja i dobry program do rysowania. Aplikacja Paperless jest bardzo dopracowana, działa sprawnie, dysponuje wystarczającą ilością narzędzi i pozwala płynnie rysować. Jedyną jej wadą może być koszt, zapłacimy za nią bowiem prawie 10 złotych.
screen3

Kolejnym recenzowanym programem był Photo Slice HD, który przemieni nasze zdjęcia w wyjątkowe kompozycje. Aplikację wyróżnia niezwykle intuicyjna obsługa. Co więcej, program daje nam wiele artystycznej swobody i umożliwia tworzenie ciekawych kolaży.
A na zakończenie odcinka, jak zwykle, pojedynek.

Nie ma co się oszukiwać, wszyscy lubimy promocje. Angelika porównała dwa programy ze specjalnymi okazjami w Google Play. Dzięki nim nie umknie nam żadna czasowo darmowa lub przeceniona aplikacja. AppSales kontra Saver, który z programów okazał się lepszy?
Kolejne apki poznacie w przyszłym tygodniu!

A tymczasem – miłego oglądania!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button