Ringtones For iPhone. – co powiecie na sporą dawkę dzwonków?

Jeżeli narzekacie na zbyt małą ilość dzwonków w swoim iPhonie, zdecydowanie powinniście zainteresować się opisywaną aplikacją. Koniec z marudzeniem na zbyt małe możliwości personalizacji ,,iSprzętu”.

dzw2

Ringtones For iPhone. – dziecko Miechael’a Doyle – aplikacja umożliwiająca pobieranie bezpośrednio na iPhona przeróżnych dźwięków bez połącznia za pomocą iTunes.

Apka serwuje nam pewien zestaw dzwonków, które w łatwy sposób możemy pobrać na swojego smartfona. Co więcej – mamy możliwość przycinania każdej melodii według własnego upodobania ,,na miejscu”, czyli na iPhonie.

Dodatkowo Ringtones For iPhone. gwarantuje nam możliwość dzielenia się pobranymi sygnałami ze znajomymi za pomocą Facebooka, maila, czy smsa.

Wbudowany dyktafon ułatwia zdecydowanie życie studentom ;) każdy wykład możemy nagrać i odtworzyć w tej samej aplikacji (biblioteka jest elementem programu).

Jeżeli chcemy przyciąć piosenkę, którą posiadamy już w pamięci telefonu – wystarczy załadować ją do aplikacji i ciąć do woli  :) Dodatkowo aplikacja jest wzbogacona o alarmy i kalendarze.

Apka dla jednych przydatna bardzo, dla innych zbędna. Graficznie prezentuje się nieźle. Problemem są jednak reklamy, które torpedują nas prawie za każdym razem, gdy dotykamy ekranu.

Pobierz Ringtones For iPhone. za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button