Shake Spears – sprawdź się w roli rycerza

Zastanawiałeś się kiedyś, czy byłbyś w stanie przetrwać w dawnych czasach pełnych wojen i pojedynków rycerskich? Tak? No to w takim razie zachęcamy Cię do zapoznania się z tym wpisem, w którym przedstawimy główne cechy gry Shake Spears, która już od jakiegoś czasu dostępna jest dla posiadaczy urządzeń z iOS-em.

Fabuła omawianej przez nas produkcji brzmi nieco jak scenariusz bajki. Jesteśmy dzielnym i walecznym rycerzem, który chce za wszelką cenę poślubić księżniczkę. Aby jednak zdobyć serce swojej wybranki musimy stoczyć wiele pojedynków z innymi wojownikami, a to wcale do łatwych zadań nie należy.

W sumie do wygrania mamy 20 walk w każdym z pięciu dostępnych miast. Na końcu każdego z nich czeka nas walka z bardziej nadzwyczajnymi postaciami, a więc swego rodzaju bossami, którzy są oczywiście bardziej wymagający od przeciętnych rycerzy.

Sam sposób walki zastosowany w Shake Spears jest dość oryginalny i zawsze wygląda w ten sam sposób: widzimy na ekranie dwóch rycerzy na koniach, którzy na znak, pełni sił szybko ruszają w swoją stronę. Gdy nadchodzi moment, że nasi bohaterowie są już bardzo blisko siebie, musimy w taki sposób wycelować naszą bronią oraz ustawić tarczę, by nasz przeciwnik otrzymał więcej obrażeń, niż my.

Jeżeli uda nam się zrealizować cel – oponent spadnie na ziemię, a my wygramy pojedynek. Jeśli natomiast stanie się odwrotnie, to będziemy zmuszeni spróbować pokonać rywala po raz kolejny (Uwaga! Gra naprawdę wciąga).

Każde zwycięstwo przybliża nas oczywiście do upragnionej księżniczki, ale również powiększa nasze konto monet, dzięki którym możemy ulepszać naszą postać i sprawiać, że będzie ona jeszcze silniejsza i łatwiej będzie nam pokonać kolejnych przeciwników (no może teoretycznie)

Pisząc o Shake Spears na pewno trzeba też wspomnieć o oprawie graficznej, która, choć raczej prosta, prezentuje się naprawdę przyzwoicie.

Produkcję Alawar Entertainment możecie pobrać z AppStore całkowicie za darmo.

Na koniec prezentujemy trailer gry Shake Spears:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button