Tank Hero – godna polecenia strzelanka

Tank Hero to kolejne w sieci połączenie prostego pomysłu ze świetnym wykonaniem i dużą grywalnością. Jeżeli więc szukasz dobrej, lecz niewymagającej wydajnego sprzętu, strzelanki powinieneś bez wątpienia zainteresować się tą właśnie produkcją studia Clapfoot.

W grze Tank Hero, jak nietrudno się domyślić, wcielamy się w rolę kierującego czołgiem i staramy się wykonać powierzoną nam misję zniszczenia wszystkich pojazdów wrogiej armii. Zadanie na pierwszych kilku poziomach wydaje się wręcz banalne, jednak wszystko zmienia się diametralnie od około trzydziestego levelu, gdzie pomału zaczyna robić się już nie tak kolorowo i przyjemnie.

Do dyspozycji gracza twórcy Tank Hero oddali w sumie trzy tryby gry: Kampanię, Survival i Time Trial. Każdy z nich zawiera po 40 poziomów, co jest dobrym wynikiem, jak na grę tego typu typu, i sprawia, że podczas rozgrywki nie możemy mieć jakichkolwiek powodów do narzekania na nudę.

Godny odnotowania jest również fakt, że twórcy ze studia Clapfoot postanowili przygotować dla nas kilka różnego rodzaju broni, dzięki czemu nie jesteśmy skazani na monotonię ciągłego strzelania jednym i tym samym działem.

Zaletą Tank Hero na pewno jest też bardzo przyjemna dla oka oprawa graficzna oraz  może i nie doskonałe, lecz w zupełności wystarczające efekty dźwiękowe, które budują klimat produkcji i pozwalają na czerpanie z jej używania jeszcze większej przyjemności.

Na koniec warto także wspomnieć o sterowaniu, które w opisywanej przez nas produkcji jest naprawdę wygodne, gdyż wykorzystuje ekran dotykowy, a nie akcelerator ruchu (w tym akurat wypadku nie byłby on dobrym rozwiązaniem).

Dla tych, co posiadają urządzenie z systemem Android z pewnością plusem Tank Hero będzie fakt, że jest on produkcją całkowicie bezpłatną. Tego samego nie mogą jednak powiedzieć posiadacze iPhone’ów bądź iPadów, gdyż za pełną wersję gry od Clapfoot muszą oni zapłacić w AppStore 0,79 €.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button