Kiss Baby – uspokój słodkie dziecko

984857c2-121a-4574-a0c0-9bf437f9c80cDzieci są bardzo słodkie kiedy się cieszą lub śpią. Kiedy zaś zaczną swój koncert płaczu robi się nieciekawie. Daj dziecku odrobinę ciepła i spraw aby na jego twarzy zagościł uśmiecha

Producenci z grupy Yukamomo stworzyli do tej pory tylko jedną aplikację. Jednak trzeba przyznać, że był to ich bardzo oryginalny pomysł. Kiss Baby jest naprawdę niecodzienną grą.

O co tutaj chodzi? Otóż zadaniem każdego gracza jest uspokojenie dziecka, które płacze niemiłosiernie burząc spokój nasz jak i własny. W tym celu musimy użyć mocy naszych ust (dotykając ekran palcem) aby pocałować biedne maleństwo i wywołać w nim falę radości. Zadanie jednak wymaga chwili zastanowienia albo po prostu szczęścia. Gracz musi wytypować policzek, który zostanie zaatakowany przez nasze sztuczne usta. Tylko wybierając odpowiednia stronę wygrywamy.

Popełniając błąd musimy zacząć grę od nowa. Jeżeli dopuścimy się porażek aż trzy razy pod rząd, gra przenosi nas do ekranu głównego – może jest to chwila aby podjąć decyzję czy gracz dalej chce próbować szczęścia czy też opuścić tę grę raz na zawsze.

Dzieci do pocieszenia jest tylko 16 ale trzeba uzbroić się w cierpliwość, żeby przejść każdy etap. Im więcej etapów za nami tym cięższe czekają nas wyzwania. Każdy kolejny bobas chcę otrzymać większą liczbę całusów bez popełniania przez nas błędów.

O grafice nie ma co dyskutować , gdyż cała gra jest wypełniona uśmiechniętymi dziećmi. Natomiast jeżeli chodzi o dźwięki.. bobasy są bardzo głośne! Więc albo przyzwyczajcie się do okrzyków radości lub smutku albo wyciszcie telefon.

Gra pozostawia wiele do życzenia. Sam pomysł choć jest nietypowy i z pewnością jedyny w swoim rodzaju, może być dla kogoś dziwny a nawet trochę niesmaczny. No cóż, sprawdźcie sami.

Ocena końcowa : 4/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button