Super Hero – I Ty możesz zostać bohaterem!

Każdy, kto chociaż raz marzył o tym, by być Supermanem bądź kogoś o jego pokroju, na pewno nie przejdzie obojętnie obok aplikacji o nazwie Super Hero, którą opiszemy dla Was w tym wpisie.

W produkcji Super Hero wcielamy się w postać małego superbohatera, który za sprawą swoich nadprzyrodzonych zdolności robi wszystko, by świat był mu wdzięczny. Z racji tego, że opisywana apka skierowana jest także i dla dzieci, nie dostrzeżecie w niej krwiożerczych potworów i tym podobnych kreatur. Mimo to, możecie jednak nastawić się na dość fajną zabawę.

Autorzy Super Hero przygotowali trzy tryby gry. Każdy z nich odbywa się w tym samym mieście, lecz wymaga od nas wykorzystania zupełnie innych umiejętności. W jednym – przychodzi nam ratować koty, w innym – balony. Oczywiście, znalazło się też miejsce na level, w którym mrozimy rabusiów swoim zamrażaczem ukrytym w gałkach ocznych.

W grze z tego wpisu nie przechodzimy z planszy do planszy, a jedynie dbamy o to, by bić własne rekordy punktowe. Tak jak pisałem, Super Hero to przede wszystkim produkcja dla dzieci – nie spodziewajcie się zatem bardzo wysokiego poziomu trudności.

Oprawa graficzna opisywanej apki prezentuje się bardzo dobrze. Plansze są kolorowe i pełne dynamiki. A co z dźwiękami? Cóż, na nie też zbyt narzekać nie można, choć nie ukrywam, że po kilku minutach zaczęły mnie nieco denerwować.

Super Hero do pobrania za 8,33 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button