„The Tiny Bang Story” wkrótce w Google Play!

The Tiny Bang Story, dość prosta, a zarazem niezwykle wciągająca gra typu „point and click”, wkrótce ma pojawić się w sklepie Google Play. Choć data dokładnej premiery hitu z iOS-a nie jest jeszcze znana, informacja o pojawieniu się gry jest całkowicie wiarygodna, gdyż pochodzi od samych programistów z Colibri Games oraz ich kolegów z Herocraft.

Produkcja „The Tiny Bang Story” jest swego rodzaju mobilną historią pewnej małej planety (Tiny), która na skutek uderzenia asteroidy zostaje zniszczona i podzielona na sporą ilość różnych części. Zadanie gracza polega natomiast na znajdowaniu brakujących kawałków planety, co może nie brzmi zbyt skomplikowanie, lecz na pewno niekiedy potrafi przysporzyć przeciętnemu graczowi sporych kłopotów.

To, co przede wszystkim uraczyło użytkowników iOS-a w produkcie studia Colibri Games, to bardzo ładnie prezentująca się oprawa graficzna, która potrafi zachwycić nawet najbardziej wybrednych posiadaczy iPadów. Także i efekty dźwiękowe zastosowane w „The Tiny Bang Story” można zaliczyć do głównych atutów opisywanej produkcji.

Niestety, mobilna aplikacja opowiadająca historię małej planety  – przynajmniej w wersji na iOS-a – została stworzona tylko i wyłącznie z myślą o tabletach. Wszystko wskazuje więc na to, że również i w Google Play „The Tiny Bang Story” będzie zarezerwowane dla posiadaczy „przerośniętych braci” smartfonów.

Choć sama fabuła gry i oprawa graficzna nie zmieni się w ogóle, zarówno Colibri Games, jak i Herocraft nie chcą póki co ujawniać szczegółów dotyczących pracy nad androidową wersją „The Tiny Bang Story”. Nie wiadomo też kiedy dokładnie hit z AppStore’a pojawi się w edycji dla Androidowców. Plotki głoszą, że „The Tiny…”  będzie można pobrać dopiero w drugiej połowie bieżącego roku.

Tych, co jeszcze nie mieli okazji zagrać w opisywaną przez nas produkcję zapraszamy do AppStore, gdzie można pobrać „The Tiny Bang Story” za niecałe trzy dolary.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button