Jamendo Player – pobieraj muzykę…legalnie!

Wokół nas można spotkać osoby, które wciąż chodzą za duchem czasu i słuchają takiej muzyki, jak ich znajomi. Są jednak i tacy, którzy w przeróżnych bazach albumów muzycznych cały czas szukają czegoś nowego, oryginalnego. Jeżeli uważasz, że należysz bardziej do grona pełnego tego drugiego typu ludzi, to z całą pewnością powinieneś zainteresować się „Jamendo Player”.

Opisywana przez nas aplikacja to bardzo ciekawe narzędzie, które nie tyle pozwala nam słuchać muzyki, co umożliwia nam pobieranie dziesiątek tysięcy utworów muzycznych zupełnie za darmo. Myślicie, że jest tu ukryty jakiś haczyk? No to grubo się mylicie. Jamendo Player bazuje bowiem na licencji creative commons, a to oznacza, że każdą znajdującą się w nim piosenkę możemy zupełnie legalnie pobrać na kartę pamięci.

Oczywiście, nie możecie spodziewać się w produkcie Teleca Poland żadnych utworów, którymi karmią nas każdego dnia wszystkie stacje radiowe w naszym kraju. Mimo to uważamy, że warto zainteresować się Jamendo, gdyż można dzięki niemu odkryć naprawdę ciekawe grupy muzyczne, mające ogromną szanse na odniesienie sukcesu w show-biznesie.

Co bardzo ważne (przynajmniej dla nas), opisywany przez nas program nie oferuje wielu zupełnie nieprzydatnych funkcji. Dzięki temu możemy skupiać się tylko i wyłącznie na słuchaniu muzyki, a nie, na przykład, przeglądaniu profili na Facebooku.

Poza tradycyjnym przeszukiwaniem baz albumów, Jamendo umożliwia także szukanie konkretnych wykonawców (albo też utworów, płyt) poprzez specjalnie stworzoną wyszukiwarkę.

Do plusów programu zaliczylibyśmy także fakt, iż jest on udostępniony w Google Play zupełnie za darmo. Nie ma w nim też żadnych denerwujących reklam, a więc z czystym sumieniem możemy określić Jamendo jako aplikację, którą prawdziwi fani muzyki stworzyli dla prawdziwych fanów muzyki! ;)

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button