Puffle Launch – sympatyczna gra od Disney’a

Majówka minęła, lecz niektórzy mają jeszcze jakiś czas wolny. Wielu nie wie jak go spożytkować i siedzi po prostu w domu. Tam też trzeba znaleźć sobie jakieś zajęcie podczas wypoczynku, bo przecież ile można spać. Dobrym rozwiązaniem podczas lenistwa jest użycie swojego smartfona. Gdy już sprawdzimy maila, przeczytamy wszystkie wiadomości, to nadchodzi czas na gry. Dziś prezentujemy więc Puffle Launch.

Disney przyzwyczaił nas do tego, że produkcje z tego studia są zawsze niesamowicie dopracowane, są ciekawe i ładne. Nie inaczej jest w tym przypadku. Puffle Launch to gra zręcznościowo logiczna. Głównym bohaterem jest sympatyczna, czerwona kulka. Chce dopaść swego rodzaju owoc, lecz niestety ten ciągle jest zabierany. Nasza postać denerwuje się, zakłada kask i stara się zdobyć jak najwięcej nieznanych mi owoców. My musimy w odpowiednich momentach dokonać wystrzelenia kuleczki tak, by trafić w inną wyrzutnię na przykład. Im więcej zdobędziemy – tym lepiej dla nas. No cóż, zasady są niesamowicie proste, lecz gra taka raczej nie jest. Poziomy w wersji darmowej, LITE, nie są zbytnio wymagające. Zabawa zaczyna się dopiero po zakupie pełnej wersji. Ta pierwsza jest tylko po to, by zapoznać się z zasadami.

Jeśli chodzi o wygląd gry, to cóż można powiedzieć. Gry ze stajni Disney’a są zawsze przepiękne. Nie mamy tutaj skomplikowanej grafiki 3D. Zamiast tego w produkcji tej znajdziemy grafikę niczym z kreskówki. Animacje są świetne, a ta przed grą, tuż na początku jest po prostu zwykłym filmem animowanym. Dźwiękowo wszystko stoi również na najwyższym poziomie. Brawa, gdyż tak powinny wyglądać wszystkie gry.

Polecamy grę każdemu, gdyż działa ona na nawet najsłabszych urządzeniach i na pewno wciągnie wszystkich, którzy tylko ją uruchomią. Po ukończeniu wersji LITE jedyne o czym myślałem w danym momencie to zakup wersji pełnej.

Aplikacje z Google Play: Lite oraz pełnej w cenie 3,13zl.

W App Store

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button