Kaptain Brawe – ciekawa przygodówka na iOS-a

Jeżeli jesteś fanem typowych przygodówek, w których zadanie gracza polega przede wszystkim na umiejętnym wykorzystywaniu przedmiotów otaczających głównego bohatera danej produkcji, to na pewno powinieneś  od deski do deski przeczytać niniejszy wpis. Przedstawimy w nim bowiem bardzo cenioną wśród użytkowników iOS-a grę zatytułowaną „Kaptain Brawe”.

Głównym bohaterem gry „Kaptain Brawe” jest kosmiczny policjant, którego zadaniem jest znalezienie w przestrzeni kosmicznej dwóch poszukiwanych naukowców. Jak zatem nietrudno się domyślić (można to wywnioskować z poprzedniego zdania), opisywana przez nas produkcja osadzona jest w iście futurystycznym klimacie, przez co nie każdemu przypadnie ona do gustu.

Sam pomysł na aplikację nie jest oryginalny. Produkt studia G5 Entertainment to bowiem typowa gra typu „point-and-click”, w której gracz nie steruje bezpośrednio głównym bohaterem, lecz jedynie klika na przeróżne przedmioty, dając tym samym wirtualnej postaci sygnał do właściwej akcji.

W sumie w „Kaptain Brawe” do przejścia jest aż czterdzieści różnorakich misji osadzonych w czterech swego rodzaju światach. Jeżeli więc szukacie gry, która zajmie Wam więcej niż kilkanaście minut, koniecznie musicie zainteresować się produkcją opisywaną przez nas w tym wpisie.

Poza sporą ilością poziomów do przejścia, atutem aplikacji od G5 Entertainment jest także bardzo ładnie prezentująca się, animowana oprawa graficzna, w której zakochać się może dosłownie każdy – od fanów bajek dla dzieci po miłośników nowoczesnych gier z trójwymiarową grafiką.

Oczywiście, nie ma w sieci gry, która jest wolna od jakichkolwiek wad. Ta reguła nie ominęła także „Kapitana Brawe’a”, który może i prezentuje się ładnie i posiada sporą ilość leveli, lecz – jak na polskie realia – jest dość drogi, tym bardziej, że jest przygodówką typu „point and click”, a nie nowoczesnym FPS-em.

„Kaptain Brawe” dostępny jest w AppStore (pobranie jest darmowe, dostęp do gry – nie).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button