Nubs’ Adventure – pomóż Nubsowi w znalezieniu nowego domu w pikselowej platormówce

Nubs Advnture to nowa platformówka, która pojawiła się na łamach AppStore i Google Play dokładnie wczoraj. Jeżeli lubicie pikselowe produkcje, to zdecydowanie dajcie szansę grze autorstwa IMakeGames.

Przygoda naszego białego stworka zaczyna się bardzo nieprzyjemnie. Jego domek na skraju skarpy został zrabowany a następnie spalony do żywego drewna. Główny bohater natomiast wylądował na ziemi, uderzony przez bezczelnych złodziei. Musiał zacząć szukać nowego schronienia.

W trakcie zabawy przychodzi nam współpracować z promyczkiem, oraz robakiem o imieniu Brute. Poruszając się po pikselowej planszy, zbieramy diamenty, by móc w końcu odbudować swój dom. Grze towarzyszy wiele łamigłówek. Korzystając z kilku przycisków na ekranie, skaczemy, rzucamy bumerangiem, oraz wykonujemy różne czynności konieczne do otwierania portali i drzwi.

W trakcie bliskiej konfrontacji z przeciwnikiem (fioletowym robalem), warto skorzystać z broni w postaci bumerangu. Pacnięcie w ,,B” umożliwi szybkie pokonanie wroga, a tym samym możliwość dalszej przygody.

Plansze przechodzimy procentowo. Możemy dokonywać zapisów i rozpoczynać grę tak wiele razy, jak tylko mamy na to ochotę. Oprawa audiowizualna aplikacji jest bardzo przyjemna. Ścieżka dźwiękowa składa się z 9 utworów, co niesamowicie uprzyjemnia zabawę. Pikselowe skrawki trawy działają na człowieka uspokajająco i mobilizująco. Wzruszająca historia głównego bohatera zachęca do wielogodzinnej gry na smartfonie ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Nubs' AdventureMaximilian CsukGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button