Light Shadow Racing – mocna wyścigówka dla fanów motoryzacji

Gra Light Shadow Racing to wyścigówka, którą można dorwać na obecną chwilę jedynie w Google Play. Co prawda dodatkowe pliki instalują się dość długo, przez co mylnie można pomyśleć o zawieszeniu produkcji, lecz warto poczekać te kilka minut i dać się grze zainstalować w całości. Szybko zostajemy miło zaskoczeni blondynką w bardzo przyjemnym stroju (If You know what I mean…:) ). Jej imię to Jane – okazuje się, że towarzyszy nam nie tylko na początku…!

Light Shadow Racing to gra online, w której ścigamy się z innymi graczami. Pierwszym krokiem jest jazda próbna i zakup samochodu. Do wyboru mamy kilka bryk całkiem przyjemnych wizualnie. Nie są to (nie ubliżając) Syrenki, czy Maluchy, lecz porządne, sportowe maszyny. Dysponujemy określoną kwotą pieniężną. Możemy wydawać złote monety (których nie mamy wiele, bo są ekskluzywną walutą), bądź srebrne – zarabiane w trakcie gry.

Podczas samego wyścigu widok mamy głównie na bok samochodu i stery w środku. Dostosowujemy prędkość, zaczynamy dodając gazu do momentu zapalenia się zielonej lampki i w trakcie pędu zmieniamy biegi i korzystamy z nitro. Za swoje osiągnięcia dostajemy różnego rodzaju premie pieniężne, za które następnie możemy kupować ulepszenia bryk.

Z doświadczenia wiem, że produkcja ma wielkie wzięcie u mężczyzn (mój narzeczony jak rozpoczął zabawę, to zauważył mnie dopiero po godzinie rozgrywki) :). W związku z tym mogę Was zapewnić, że nie będziecie się nudzić w trakcie gry.

Przychodzi nam odkrywać różne miejsca akcji, to nie zmienia faktu, że i tak ścigamy się zawsze na linii prostej. Im dalej, tym trudniej. Rywale są silniejsi, a my jeżeli nie ulepszymy pojazdu – słabsi. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Każdy taki trening (nawet przegrany) daje nam dawkę doświadczeń, z których później możemy skorzystać.

Studio FT Games odwaliło kawał dobrej roboty. Aplikację polecam mężczyznom interesującym się motoryzacją, oraz kobietom, którym nie są obce szybkie bryki ;)

Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button