MUJO – aplikacja tygodnia na iOS i Androida

AppStore urządza raz w tygodniu konkurs na najlepszą aplikację tygodnia. Tym razem padło na MUJO, czyli łamigłówkę połączoną z bijatyką i match 3. Wcześniej za produkcję studia Oink Games trzeba było zapłacić kilka dolarów, lecz obecnie można ją nabyć zupełnie za darmo ze wszystkimi pakietami w gratisie. To jak? Zainteresowani?

aq

Mujo to wyjątkowa gra logiczna, której elementy teoretycznie znamy, ale tak rewelacyjnego połączenia nigdy nie mieliśmy przyjemności oglądać. Wszystko rozgrywa się na planszy wypełnionej kolorowymi bloczkami. Naszym zadaniem jest pokonanie potwora widocznego w górnej części ekranu.

Z boku zawsze mamy informację na temat jego wytrzymałości. Jest to o tyle istotne, że umożliwia nam wcześniejsze przygotowanie ataku, który jednym ciosem powali rywala. Wśród swoich bohaterów posiadamy najpierw jedną wojowniczkę. Z czasem grono się powiększa i mamy okazję na korzystanie z różnego rodzaju power-upów kojarzonych z wybranymi postaciami.

aqq

Sterowanie nie jest takie, jak w innych grach. Inny rezultat ma dotknięcie bloczka, a jeszcze inny przytrzymanie go przez chwilę. Czerwone miecze to ikony ataku. Wystarczą trzy, by zadać cios. Co, jeżeli nasz przeciwnik posiada wytrzymałość 100? Przytrzymujemy trzy (lub więcej) bloczki i tworzymy z nich jeden obiekt stanowiący mnożnik. Dzięki temu połączenie do z kolejnymi mnożnikami, bądź czerwonymi obiektami, umożliwi silny atak, nad którym panujemy.

Taka sama taktyka odnosi się do innych kolorów klocków – one odpowiadają za ulepszenia umiejętności naszych bohaterów, więc warto dbać nie tylko o wykończenie rywala, lecz również o odpicowanie swojego bohatera.

aqqq

Gra nie ma końca. To zdecydowanie tytuł z kategorii ,,jak nie masz co robić, to siądź przed Mujo i baw się godzinami”. Polecam fanom dobrych łamigłówek. Gwarantuję, że nie będziecie się nudzić ;) A! I jeszcze sporo oszczędzicie!

Pobierz w AppStore (baner poniżej), bądź w Google Play.

icon
MUJOOink Games Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button