Bloks – szybka i sprawna gra logiczna od Bulkypix

Studio Bulkypix często zaskakuje pomysłami. W przypadku Bloks sam zamysł nie jest może jakiś twórczy, ale rozgrywka dla gracza jest czystą przyjemnością. Szybka, dynamiczna i przyjemna. Co prawda podczas zabawy należy poruszyć szare komórki, ale w takim stopniu, który umożliwi odpoczynek mózgu po ciężkim dniu pracy.

block

Bloks to ciekawa gra logiczna, w której gracza zadaniem jest takie ustawianie bloczków, by w pionie, bądź poziomie ukazały się cztery identyczne rzędy (bądź kolumny) obiektów. Sprytem w grze wykaże się ten, komu uda się zyskać jak najwięcej punktów bez konieczności wykonywania zbyt dużej ilości ruchów.

Na miejsce zbitych bloczków, pojawiają się kolejne. Warto w taki sposób układać sobie planszę, by mieć jak największe prawdopodobieństwo na automatyczne połączenie 4 klocków zanim dojdzie do ,,ręcznych” zmagań.

bl

Rekordy w produkcji są niesamowite. Ja mogę pochwalić się wynikiem 220 punktów, co jest 1/5 tego, co niektórym udaje się zdobyć. W jaki sposób? Poprzez korzystanie z power-upów. W sklepie dla gracza można takie kupić za prawdziwe pieniądze, ale istnieje również sposób na zgromadzenie bomb poprzez osiąganie kolejnych poziomów doświadczenia.

Fajną opcją jest możliwość sprawdzania dokładnych rankingów. W menu mamy okazję uzyskać informację na temat swoich dziennych wyników, ,,od początku”, oraz miejsca w globalnym rankingu. To motywujące.

b

Jeśli chodzi o samą grę, to można w nią ,,pykać” przez długi czas, chociaż w moim przypadku skończyło się na kilkunastu minutach. Mimo tego, że pomysł jest ciekawy, to produkcji tego typu jest już tak dużo, że mam przesyt. Niemniej jednak zachęcam Was do wypróbowania aplikacji chociażby ze względu na rywalizację – czy uda Wam się pobić mój rekord (tylko umówmy się – bez korzystania z pomocy :P )?

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button