G-Jump – poprowadź do celu.

Oto przed nami kolejna gra z serii tych, które mają niesamowicie proste zasady, a mimo to potrafią nas trochę zdenerwować przy nieudanych kolejnych próbach. Wiele osób właśnie tak reaguje na niepowodzenia, a w tej grze będzie czekać na nas mnóstwo takowych.

Jakie są więc zasady? Mamy piłkę i musimy ją doprowadzić do swego rodzaju wyjścia po drodze zbierając po drodze świecące kółeczka. Gra opiera się na bardzo podobnej zasadzie jak Angry Birds. Kulkę posyłamy dalej poprzez swego rodzaju naciągnięcie jej, jak ptaki w Angry birds. Wtedy to działa na piłkę jakaś siła i leci dalej. Chyba zrozumieliście? :) Bardzo prosta fizyka. Jako pomoc wyświetlana jest trajektoria lotu kulki. Niby pomaga, lecz i tak mimo tego jest ciężko, bo przy odrywaniu palca czasem można coś zrobić nie tak i już po nas. Mamy ograniczoną liczbę ruchów, co jeszcze bardziej utrudnia nam rozgrywkę. Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze inne rzeczy takie jak ściany, które niszczą naszą piłkę, różne teleporty i tego rodzaju rzeczy. Dla każdego coś miłego ;) Nie jest to gra typowo zręcznościowa, bo często trzeba pomyśleć jak rozwiązać niektóre rzeczy.

Gra jest bardzo ciekawa i gra się w nią strasznie przyjemnie. Wszystko to okraszone jest przyjemną dla oka, lecz niesamowicie prostą grafiką dwuwymiarową. Kilka kresek, kuleczki. Dźwięk również jest bardzo przyjemny, w tle przygrywa nam strasznie fajna muzyczka. Oczywiście w wasze gusta trafić ona nie musi.

Gra wyposażona jest w ponad 80 poziomów, a twórcy zapowiadają tworzenie kolejnych w przyszłości. Ostatnia aktualizacja była 16 września (oczywiście w momencie pisania tego tekstu). Zobaczymy, czy coś się zmieni.

Za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button