Doradca Smaku – oddaj fartucha i gotuj z tego, co masz w lodówce

Doradca Smaku to nie tylko przerywnik podczas różnych programów telewizyjnych w TV. Obecnie wielką popularnością cieszy się aplikacja, dzięki której nawet największe kuchenne fajtłapy dadzą sobie radę z wystawnymi daniami. Studio Miquido zadbało o to, by każdy znalazł coś dla siebie.

a

Jedną z najciekawszych, moim zdaniem opcji, jakie oferuje program, jest zaznaczanie posiadanych w lodówce produktów i wyszukiwanie pod tym kątem przepisów w zasobach. Dzięki opcji ,,doradź mi”, nawet student z błahych parówek wyczaruje dzieło sztuki :P Ta funkcja przypadła mi do gustu od samego początku i mam dziwne wrażenie, że będzie moją ulubioną. W końcu ktoś pomyślał o tym, by zaproponować ludziom proste rozwiązanie, jakim jest wpisywanie posiadanych składników i wyszukiwanie dań które można z nich wykonać.

b

A tak na poważnie – narzędzie umożliwia przeglądanie galerii przepisów według wybranych kryteriów. Dobieramy rodzaj posiłku, liczbę osób, rodzaj kuchni, czas przygotowania, trudność, koszt, kaloryczność i inne, by szybko znaleźć przepis, który idealnie wpasuje się w nasze oczekiwania.

W każdym z przepisów znajdziemy zdjęcie, składniki, dokładny opis kolejno wykonywanych czynności, poziom trudności wykonania i inne informacje zawarte z akapicie poprzednim.

c

Jeżeli jakieś danie wyjątkowo przypadnie nam do gustu, możemy dodać go do ulubionych i następnym razem nie tracić czasu podczas wyszukiwania. To przydatna opcja, szczególnie dla aktywnych kucharzy :)

Pod względem wizualnym tytuł prezentuje się bardzo… smacznie. Nie mam zastrzeżeń. Wielka baza fantastycznych przepisów ze zdjęciami i zdecydowanie przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button