Koko Euro Spoko – zostań „koko” mistrzem

Już za dwa dni o tej porze zapewne większość z Was nie będzie siedziała przed komputerami, natomiast zasiądzie wygodnie w fotelach (oczywiście są też inne opcje ;)) i będzie czekała na pierwszy gwizdek w spotkaniu pomiędzy pomiędzy Polską a Grecją. Jeżeli już teraz nie możecie doczekać się 8 czerwca i nie wiecie, co robić ze sobą do piątku, być może powinniście zainstalować na swoim telefonie aplikację „Koko Euro Spoko”, która pozwoli Wam rozerwać się w iście piłkarskim stylu.

Oficjalna piosenka reprezentacji Polski, skomponowana przez zespół „Jarzębina”, miała być naszą narodową kompromitacją (tak przynajmniej na początku twierdzono), a okazała się naprawdę ciekawym utworem muzycznym, który wpada w ucho i powoduje, że na naszych twarzach zaczyna pojawiać się uśmiech.

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że wśród naszych Czytelników wciąż są tacy, którzy słysząc „koko koko” zaczynają zatykać uszy, jednak na pewno znajdą się również i osoby, które chętnie pobiorą opisywaną w tym wpisie aplikację i będą „katować” ją, pobijając kolejne rekordy.

Zasady zabawy w programie „Koko Euro Spoko” są bardzo proste. W czasie rozgrywki na ekranie znajduje się kilka symboli, między innymi, kciuk, chmura, lecący papierowy samolot oraz kura. Każdy z tych przycisków odgrywa inną część refrenu piosenki zespołu „Jarzębina”.

Jak zatem nietrudno się domyślić, zadanie gracza polega na „wybiciu” hymnu w jak najszybszym czasie. Początkowo jest to dość trudne, ale z biegiem czasu nabiera się wprawy i jest się w stanie stworzyć naprawdę przyzwoity rekord, którym można pochwalić się na portalu Facebook.

Autorzy aplikacji opisywanej w tym wpisie zapowiadają, że wydadzą na otwarcie Euro 2012 interesującą aktualizację. Nie pozostaje więc chyba nam nic innego, jak zachęcić Was do odwiedzenia Google Play i pobrania „Koko Euro Spoko”.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button