Virtual City Playground – stwórz własne miasto

Virtual City Playground to gra zręcznościowa, w której tworzymy własne miasto marzeń. Za pomocą połączenia gierki z portalami społecznościowymi, możemy dzielić się swoimi dokonaniami ze znajomymi i odwiedzać ich wirtualne miasteczka. Rozwijaj miasto i powiększaj prestiż swojego własnego tworu.

Jak to zwykle bywa w grach zręcznościowych tego typu, zadaniem gracza jest budowanie własnego miasteczka. Do dyspozycji graczy w kolejnych etapach oddano ponad 150 różnych budynków. Każdy z nich oczywiście możemy upgradować i doprowadzać do perfekcji. Należy pamiętać o tym, że każdy budynek powinien mieć drogę dojazdową i auta, umożliwiające dostarczanie potrzebnych produktów do poszczególnych zabudowań.

W grze zarabiamy wirtualne pieniądze. Co jakiś czas udaje nam się zebrać diament, który jest bardzo cenny – dzięki niemu nie musimy czekać kilkanaście minut, aż nasz wieżowiec osiągnie wymagany stan – przyspieszamy budowę i widzimy efekty od razu.

Niektóre przedmioty w grze zostały zarezerwowane jedynie dla graczy, którzy posługują się diamentami (a te kosztują duuużo pieniędzy) – dlatego zwykli śmiertelnicy muszą sobie odpuścić budowę tego typu luksusów.

Nie można powiedzieć, że gra jest nudna – jeżeli ktoś lubi takie produkcje, z pewnością będzie zadowolony. Ja, jako osoba 18+ już nie mam w zwyczaju spędzać kilku godzin, aby doczekać się ukończenia budowli, dlatego do gry muszę podejść obiektywnie.

Virtual City Playground jako gra dla młodzieży – rozwiązanie idealne, tak też będę oceniać aplikację.

Pobierz Virtual City Playground za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button