WP Notification – upodopnij swój system do Windows Phone

Ostatnio pojawia się tendencja do kopiowania rozwiązania Microsoftu w sprawie wyglądu aplikacji. Coraz częściej wszędzie pojawiają się kafelki, które są strasznie minimalistyczne i dla wielu osób estetyczne. Jeśli chodzi o wygodę, no to oczywiście jest to wrażenie subiektywne, lecz aktualni użytkownicy systemu Windows Phone nie narzekają. Dlatego też pojawiają się aplikacje, które pozwalają upodobnić swój system do produktu Microsoftu. Sam nie zdobył zbyt wiele rynku, lecz na pewno nie z powodu wyglądu.

Powiadomienie wygląda w ten sposób, że gdy otrzymamy jakąś notyfikację z aplikacji, to zamiast standardowo przelatującego tekstu na pasku pojawia się do góry prostokąt z odpowiednimi informacjami, które oczywiście wykonane są na wzór tych z interfejsu Metro.

Przy pierwszym uruchomieniu jesteśmy proszeni o wybranie aplikacji, które będą nam wyświetlać powiadomienia. Możemy więc dostosowywać je dowolnie, a aplikacje, które nie oferowały nam powiadomień od teraz będą to robiły. Podobnie jak w podstawowej wersji systemu możemy odrzucać notyfikacje za pomocą przesuwania go w lewą stronę. W prawo natomiast uruchamiamy aplikację, której informacja ta odpowiada.

WP Notification nie wymaga Roota. Wystarczy włączyć ją w ułatwieniach dostępu. Bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą ingerować w swoje oprogramowanie.

Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach – darmowej i płatnej. Ta druga charakteryzuje się oczywiście większą funkcjonalnością. Powiadomienia mogą być wyciszane, wyłączone w odpowiednich momentach (na przykład podczas rozmowy).

Aplikacja działa bardzo dobrze, nie ma z nią najmniejszych kłopotów.

Za darmo w wersji podstawowej i za 8,14zł w wersji pełnej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button