Big Truck – pośmigaj sobie ciężarówką

Każde dziecko chyba kiedyś marzyło o tym, aby zasiąść za kierownicą wielkiej ciężarówki, która króluje na drodze, patrząc na wszystkich z góry. Oto Big Truck – gierka, w której przyjdzie nam nie tylko patrzeć na drogę przed nami, ale także sterować wielką maszyną.

Wybierzcie sposób sterowania – klawisze na ekranie, bądź poruszanie urządzeniem, a następnie przejedźcie trasę najszybciej i najbezpieczniej, jak tylko jesteście w stanie. Aa! Nie zapomnijcie o zbieraniu gwiazdek, które w konsekwencji dają Wam szansę na zakup nowej bryki!

Ok – mamy już swoje autko. Zaczynamy więc przygodę w pierwszym levelu. Ja preferuję sterowanie za pomocą machania urządzeniem, więc klikam ,,tilt”. Przytrzymując palec na ekranie, sprawicie że samochód zacznie się poruszać. Kliknięcie z lewej strony ekranu spowoduje, że zatrzyma się, bądź po prostu zwolni. Kiedy dodacie do tego przechylanie urządzenia, bryka będzie w pełni pod Wasza kontrolą.

Zastanawiacie się pewnie do czego służy owo machanie iPhonem. Kiedy samochód podjeżdża pod dużą górkę, bądź pokonuje bardzo kanciastą przeszkodę, ma tendencje do przechylania się. Jeżeli nie zareagujecie w prawidłowy sposób na oderwanie się kół od ziemi, możecie pożegnać się z dalszymi etapami.

Na dole ekranu zauważycie pasek, na którym narysowana będzie trasa, jaką macie do pokonania. Nie jest to wyjątkowo zaawansowana mapa, ale na podstawie kresek, będziecie wiedzieć na co się przygotować.

Na pokonanie każdego etapu macie określoną ilość czasu. Na górnym pasku będziecie mogli śledzić upływający czas. Poza zegarem, znajdziecie informacje odnośnie zebranych pieniędzy. Za zarobioną kasę możecie kupić różnego rodzaju przedmioty. Przede wszystkim możecie zmieniać wygląd samochodu. Nie sądzę, aby ktokolwiek z Was pokusił się o zainwestowanie prawdziwych pieniędzy w opisywaną grę, dlatego informacje o mikropłatnościach pozostawię bez komentarza.

Jeżeli szukacie aplikacji, która nie zajmie Wam dużo czasu, pobierajcie apkę od Yuzhi Ma. Nie jest to może cud techniki, jednak da się pograć :)

icon
Big Truck -Mine Express RacingYUZHI MAGamesBezpłatneDownload

Zakłady bukmacherskie

Back to top button