Days Left Widget – odliczanie do ważnego wydarzenia

Każdemu z nas zdarzyło się odliczać dni do jakiegoś wydarzenia. Jedni nie mogli się doczekać wakacji, inni zasłużonego urlopu, a niektórzy okrągłej rocznicy ślubu czy związku. Dlatego właśnie chcieliśmy przedstawić Wam bardzo ciekawy widżet „Days Left”, który wyświetla na pulpicie ile dni pozostało do dowolnie wybranego przez nas wydarzenia.

Wielu z naszych Czytelników miało już pewnie do czynienia z różnego rodzaju aplikacjami pozwalającymi nam na śledzenie ilości dni pozostałych do danego dnia. Opisywany przez nas widżet wyróżnia się jednak w Android Markecie przede wszystkim swoim ładnym wyglądem oraz tym – jak to widżet – że można zamieścić go na pulpicie, dzięki czemu możemy umieścić go w widocznym dla nas miejscu na pulpicie naszego urządzenia.

To, co szczególnie spodobało nam się w wyglądzie „Days Left Widget”, to chociażby spore możliwości personalizacji. Program oferuje bowiem nie tylko zmianę kolorystyki, lecz także pozwala na dodanie do danego odliczania różnego rodzaju emotikonek czy obrazków.

Jeżeli więc odliczamy dni do wakacji, możemy dodać uśmiechniętą buzię,a gdy czekamy na urodziny – zamieścić ładnie wyglądającą ikonkę przedstawiającą  prezent. Wszystkich propozycji jest naprawdę sporo i na pewno każdy z Was znajdzie w opcjach „Days Left Widget” coś dla siebie.

Gdy już wybierzemy kolor widżetu oraz jego ikonkę, pozostaje nam jedynie ustawić datę, do której program ma odliczać dni. Dostępna jest też – oczywiście – opcja pozwalająca nam na napisanie, co dokładnie będzie miało miejsce w wybranym przez nas dniu (możemy np wpisać „Wakacje”, „Urodziny Kasi” itd.).

Na koniec warto też napisać o tym, że „Days Left Widget” dostępny jest w trzech wielkościach, a więc nie jest to kolejny element pulpitu, który potrafi zasłonić nam pół naszej tapety.

Do tego, opisywana przez nas aplikacja jest darmowa (istnieje też dość tania wersja Pro, którą można pobrać, by wspomóc twórców programu), a można ją znaleźć w Android Markecie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button