Houzz – aplikacja dla miłośników pięknych wnętrz

Wydaje nam się, że każdy z nas lubi mieszkać w  domu urządzonym w modnym stylu. Nie każdy jednak potrafi sam wymyślić ładnej – jego zdaniem -aranżacji wnętrz. Na szczęście, w dzisiejszych czasach możemy korzystać z urządzeń mobilnych i zainstalowanych na nich aplikacji, takich jak, na przykład, Houzz, dzięki któremu już zapewne niejedna osoba pięknie urządziła sobie własne cztery kąty.

Aplikacja z tego wpisu jest mobilnym programem stworzonym przez serwis Houzz – niezwykle popularną w Stanach stronę, która jest swego portalem społecznościowym skupiającym wokół siebie profesjonalnych oraz zupełnie amatorskich dekoratorów wnętrz.

Z racji tego, iż korzystanie z webowej wersji Houzza jest bardzo wygodne, spodziewaliśmy się tego samego po jego dedykowanej aplikacji. Myślicie, że się zawiedliśmy? Absolutnie nie. Program od samego początku zrobił na nas duże wrażenie pod względem estetyki. Menu znajdujące się po lewej stronie spisywało się przez cały czas na medal, a i przeglądane przez nas zdjęcia były w bardzo dobrej jakości, co nam się spodobało.

Oczywiście, narzędzie mobilne portalu stworzonego przez Alona Cohena i  Adi Tatarko to nie tylko funkcja przeglądania zdjęć, lecz  także możliwość wybierania i oglądania konkretnych mebli zamieszczonych na danym obrazku, a także opcja pozwalająca nam na rozmowę o danej aranżacji z innymi użytkownikami Houzz.

Warto również zwrócić uwagę na to, iż opisywana aplikacja udostępnia nam zakładkę „Ulubione”, w której możemy dodawać najlepsze, naszym zdaniem, pomysły na urządzenie pokoju. A skoro już o pokojach mowa, to zostały one w programie podzielone na odpowiednie kategorie, dzięki czemu mamy możliwość oglądania tylko tego, co obecnie nas interesuje.

Na koniec jeszcze jedna ważna informacja – Houzz oferuje swoim użytkownikom ponad 600 tysięcy zdjęć zamieszczanych zarówno przez profesjonalnych, jak i amatorskich dekoratorów. Każdy powinien więc znaleźć coś idealnego dla siebie.

Program z tego wpisu pobierzecie z AppStore zupełnie za darmo. Z tego co udało nam się dowiedzieć, jest szansa, że wkrótce aplikacja pojawi się także w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button