Speedway PL – program dla sympatyków żużla

Mamy nadzieję, że wśród naszych Czytelników jest przynajmniej kilku fanów żużla. Dlaczego? Ponieważ ostatnio wpadł nam w rękę świetny mobilny program Speedway PL, który właśnie w tym wpisie chcieliśmy specjalnie dla Was zrecenzować i ocenić. Jeżeli jesteście zainteresowani, zapraszamy do lektury, a jeśli nie – poczytajcie nasze inne recenzje zamieszczone na łamach AppsBlogu, a na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Wprawdzie w sieci można znaleźć pełno stron dotyczących żużla, lecz używanie aplikacji dedykowanej temu sportowi wydaje nam się zdecydowanie wygodniejsze. Nie przekonaliśmy Was? No to możemy za chwilę nam się to uda.

Zacznijmy od tego, co przede wszystkim sprawiło, że postanowiliśmy zainstalować Speedway PL. Mowa tu, rzecz jasna, o relacjach live. Otóż opisywany w tym wpisie program oferuje nam czytanie tekstowych relacji z każdego spotkania polskiej ekstraklasy żużlowej. Jest to ogromny plus programu, który sprawia, że możemy być na bieżąco z wynikami zarówno naszej drużyny, jak i pozostałej stawki rodzimej ligi.

W trakcie wspomnianych przez nas relacji, aplikacja nie tylko podaje nam aktualny wynik, lecz także wyświetla szereg ciekawych statystyk (na bieżąco aktualizowanych) dotyczących zawodnika. Są to między innymi: dane dotyczące średniej ilości punktów uzyskanej na bieg lub mecz.

W Speedway PL spodobała nam się także zakładka Stadiony, w której możemy poczytać sobie o wszystkich polskich stadionach żużlowych, a nawet sprawdzić jak do nich dojechać, co szczególnie powinno przypaść do gustu wyjazdowiczom jeżdżącym za swoim klubem po całym kraju.

Z racji tego, że opisywany program jest stosunkowo „świeży”, nie chcemy go za bardzo krytykować (każdy wie, jak trudne są początki). Chcemy jednak zachęcić autorów Speedway PL do tego, by pomyśleli o stworzeniu zakładki pozwalającej nam na czytanie bieżących informacji dotyczących żużla.

Aplikację z tego wpisu pobierzecie za darmo z AppStore. Czy warto? Jeśli jesteście interesujecie się żużlem, to na pewno tak.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button