Navatar aktualizuje się na majówkę

Zbliża się długi weekend majowy (dla niektórych już się pewnie rozpoczął), a to oznacza, że wielu naszych Czytelników już wkrótce wybierze się samochodem w jakiś zakątek naszego kraju, do którego poprowadzi go nawigacja w smartfonie. Dlatego właśnie na dobry początek dzisiejszego dnia przygotowaliśmy dla Was wpis o aplikacji Navatar, która została zaktualizowana właśnie na tegoroczną majówkę.

Jeśli chodzi o Navatara dostępnego na system operacyjny Android, to zostało dodane do niego mobilne CB-Radio, dzięki któremu użytkownicy programu mogą komunikować się ze sobą, informować innych o wszelkich drogowych utrudnieniach oraz patrolach policyjnych.

Oczywiście mobilna wersja CB-Radia działa w inny sposób, niż jego tradycyjna odmiana. W Navatarze wszystko sprowadza się bowiem jedynie do nagrywania komunikatów głosowych w momencie, gdy napotkamy na drodze jakąś niedogodność.

Inną nowością wprowadzoną do androidowego Navatara jest wyszukiwarka adresów, którą zmodyfikowano w taki sposób, by użytkownik programu w dosłownie kilka sekund miał możliwość znalezienia interesującej go ulicy. Co bardzo ważne, nowa wyszukiwarka została wyposażona w funkcję poprawiania literówek we wprowadzanych nazwach.

Warto też kilka linijek tego wpisu poświęcić na nowo powstały Klub Ekspertów CB, który będzie nagradzał przedłużaniami licencji aplikacji wszystkich użytkowników, którzy w jednym tygodniu (przez cały miesiąc) minimum czterokrotnie dodadzą do Navatara komunikat głosowy.

Z racji tego, że wpis ten dotyczy nie tylko programu na Androida, lecz także na iOS-a, na pewno musimy napisać o tym, że w najnowszej wersji Navatara dostępnego dla użytkowników iPhone’ów wprowadzono możliwość przeglądania map w trybie offline oraz dodano funkcję działania programu w tle.

Na koniec jeszcze jedna informacja – tylko do końca tegorocznej majówki można kupić Navatara w promocyjnej cenie. W Google Play program nawigacyjny od Spoorle kosztuje niecałe 3 złote, natomiast w AppStore – 0,79€!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button