Popup Widget – ukryte widżety w ładnym stylu

Macie problem z dużą ilością widżetów na tapecie w swoim smartfonie? Jeszcze o tym nie wiecie, ale naprawdę sporo osób ma ten sam problem, co Wy. Na szczęście, znaleziono już sposób, by pozbyć się „wielostylowości” gadżetów pulpitu. Nazywa się on Popup Widget.

popup1

Aplikacja Popup Widget ukrywa nasze widżety w specjalnych, ładnie wyglądających schowkach, które uruchamia się przy pomocy jednego dotknięcia ekranu. Specjalnie napisałem „ładnie wyglądających”, gdyż podobnych programów jest całe mnóstwo, ale zrobionych w naprawdę dobrym stylu można policzyć na palcach u jednej ręki.

Opisywane narzędzie – jak to zwykle bywa w przypadku programów upiększająco-persjonalizujących – posiada wiele opcji. Możemy w nim zmieniać wygląd ikonek konkretnego skrótu czy też zmieniać jego nazwę, automatycznie „zwijanie” i tym podobne. Wszystko to opisane w bardzo zrozumiały sposób, tak więc nie powinniście mieć problemów z obsługą.

popup2

Mimo że Popup Widget wydaje się być narzędziem stworzonym do zjadania baterii w telefonie, muszę przyznać, że nie odczułem poważnych zmian, posiadając aplikację na swoim smrtfonie. Urządzenie działało wciąż tak samo. Nic się nie wieszało, kiedy włączałem konkretny skrót. Program pozwolił mi natomiast zaoszczędzić sporo miejsca na pulpicie, za co jestem mu bardzo wdzięczny.

Program jest darmowy, a jego użyteczność całkiem spora. Dlatego właśnie dam mu ocenę 8/10 i na koniec zachęcę Was do jego pobrania z Google Play.

Popup Widget do pobrania za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button