Hip Surgery – operacja biodra dla ciekawskich

Jeżeli interesujecie się medycyną i chcielibyście bliżej poznać niektóre z jej aspektów, gra mobilna o nazwie Hip Surgery to coś, co z całą pewnością Was zainteresuje. Nie spodziewajcie się jednak kolejnej przygodówki typu point and click, a raczej nowoczesnego, interaktywnego przewodnika.

Gier, w których przychodzi nam w czasie operacji wykonywać konkretne kroki jest całe mnóstwo. Różnią się one tak naprawdę tylko nazwą związaną z operowaną częścią ciała. Wszystko inne, to jest sposób gry, grafika, pozostają niezmienne. Hip Surgery to jednak zupełnie inna produkcja, niż te, z którymi do tej pory mieliście okazję się spotkać. Nie wierzycie? Ja też początkowo byłem sceptycznie do tego nastawiony.

W opisywanej produkcji jesteśmy zapoznawani z tym, jak w rzeczywistym świecie wygląda operacja biodra. Śledzimy każdy krok wirtualnego lekarza, jednocześnie dowiadując się o tajnikach jego pracy. Dzięki aplikacji może dowiedzieć się, że „krojenie” pacjenta na stole operacyjnym to tylko jeden z elementów całego zabiegu, po którym noga znów jest cała i zdrowa.

W trakcie przechadzki po wirtualnym szpitalu możemy w Hip Surgery odpowiadać na pytania zadawane przez wspomnianego już doktorka. Pytania do trudnych nie należą. A nawet jeśli by było inaczej, nic to nie zmienia. Zła odpowiedź nie wpływa bowiem w żaden sposób na dalszy los biodra pacjenta. Cóż, trochę szkoda, gdyż wówczas gra byłaby dużo bardziej realistyczna i zmuszałaby do większego myślenia i skupienia.

Hip Surgery do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button