Disney Hidden Worlds – przyjrzyj się z bliska bajkom Disney’a

Znajdź schowane przedmioty w scenkach z Twoich ulubionych filmów od Disney’a. Oddaj się swojej wyobraźni, podążaj za nią, a będziesz zachwycony tym, w jak magicznym świecie się znajdziesz. Aplikacja Disney Hidden Worlds to świetna propozycja dla dzieci.

W grze przemierzacie cały bajkowy świat Disney’a, zatrzymując się w niektórych miejscach w celu rozwiązania zagadek, jakie twórcy aplikacji dla Was stworzyli. Aplikacja umożliwi Was bliższe poznanie bohaterów, których widujecie każdego dnia w ukochanych bajkach.

Wasze pierwsze zadanie będzie polegało na przejrzeniu domu (skądś już Wam znanego). Na górnym pasku będziecie mieć wyświetlone przedmioty, których powinniście szukać. Język angielski będzie bardzo przydatny w tym zadaniu, gdyż bez jego znajomości będziecie mogli działać ,,na ślepo”. Z drugiej jednak strony, aplikacje w języku obcym są świetnym sposobem na naukę.

Sterowanie w grze jest proste – aby przybliżyć obraz, wystarczy (tak, jak galerii) rozciągnąć obraz za pomocą dwóch palców. Jeżeli chcecie się przemieścić w prawo, bądź lewo, wystarczy przeciągnąć palcem po ekranie.

Jak wiadomo, Disney nie robi złych gier – Disney Hidden Worlds to potwierdzenie tej tezy. Produkcja jest kolorowa i piękna. Gracz ma szansę na poznanie bliżej bohaterów, rozwinięcie wyobraźni i świetną zabawę ze swoimi ulubionymi postaciami.

Szczerze polecam wszystkim dzieciakom. Autorzy gry ciągle aktualizują przedmioty i miejsca, w których ich poszukujemy. Nic, tylko pobierać :)

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button