Army Strike Force (17+) – strzelanka dla dorosłych

Jeżeli macie ochotę na strzelakę, a raczej snajperkę – aplikacja o nazwie Army Strike Force (17+) powinna świetnie sprawdzić się w Waszych dłoniach. Akcja rozgrywa się w różnej scenerii – oczywiście wojennej. Nasze zadanie jest proste: wystrzelać wszystkich, którzy odważą się wymierzyć do nas z karabinu.

Army Strike Force (17+) to ciekawa gra, polegająca na wcielaniu się w rolę snajpera, którego zadanie polega na zabijaniu przeciwników kryjących się w różnych miejscach. Dość dziwną rzeczą, jak na grę tego rodzaju jest fakt, że snajper staje się celem wszystkich dookoła. Każdy człowiek, jakiego widzimy na ekranie, celuje do nas – a tak chyba być nie powinno?

Tak czy inaczej – należy szybko reagować na pojawiające się cele. W zależności od tego w jakie miejsce na ciele trafimy, otrzymujemy większą, lub mniejszą premię punktową. Najwyżej oceniany jest strzał w głowę. Co kilkanaście strzałów musimy przełożyć magazynek – należy zrobić to we względnie ,,cichym” momencie gry, aby nie zostać w tym czasie zabitym.

Początkowo do dyspozycji mamy jedną planszę – inne są zablokowane i ,,czekają” na przejście wszystkich poprzednich etapów.

Od strony audiowizualnej gra nie prezentuje się jakoś rewelacyjnie – można jednak pograć i całkiem nieźle się przy tym pobawić.

Pobierz Army Strike Force (17+) za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button