Little Throat Doctor – panie doktorze, moje gardło!

Jeżeli marzysz o karierze lekarza, koniecznie powinieneś przetestować swoje umiejętności w przypadku pierwszej pomocy. Załóżmy, że przychodzi do Ciebie pacjent z okropnym bólem gardła – będziesz w stanie przynieść mu szybką ulgę? Little Throat Doctor to gra skierowana do dzieci, które lubią eksperymentować z medycznymi narzędziami :)

Cóż ta biedna pacjentka ma w swoim gardziołku? Same ohydztwa! Nic dziwnego, że zgłosiła się do Waszego gabinetu. Jesteście znanymi lekarzami, którzy słyną z tego, że przynoszą ulgę w cierpieniu w możliwie najszybszy sposób.

Od chwili, w której pacjent zasiądzie na fotelu, musicie zebrać się do kupy i zacząć logicznie myśleć. W gardle dziewczynki z tego miejsca już widać niepokojące zakażenie. Dysponujecie wieloma przyrządami, które umożliwią Wam wyjęcie niektórych ruchomych przedmiotów, które osiadły na śluzówce. Czasem należy przepłukać je odpowiednim płynem, by zniknęły. Możliwe, że Wasz pacjent będzie musiał znieść zdrapywanie okropnych czopów, jakie pojawiły się w jamie ustnej.

Tak, czy inaczej, zdrowie dziewczynki na powyższym obrazku zależy od Waszego przyłożenia. Dysponujecie zoomem, który umożliwi zajrzenie głębiej do gardełka – dzięki temu będziecie w stanie wyczyścić wszystko do zera.

Osoby obrzydliwe nie powinny pobierać tej aplikacji, gdyż nie należy ona do najładniejszych. Wyciąganie włosów z gardła, zacieranie ran i smarowanie zielonej wydzieliny to zajęcia dla prawdziwych twardzieli ;)

Pobierz Little Throat Doctor za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button