Colorbind – tasiemkowa gra logiczna

Nie jesteście jeszcze zmęczeni obecnym tygodniem? Macie ochotę pogłówkować, mimo że macie za sobą już trzy dni spędzone w pracy bądź szkole? Weźcie do ręki swojego iPhone’a, pobierzcie grę logiczną o nazwie Colorbind i zabijcie nudę, zmuszając do pracy swoje szare komórki.

Opisywana w tym wpisie produkcja to mobilna łamigłówka, w której zadanie gracza teoretycznie jest bardzo proste, jednak w praktyce potrafi nieźle popsuć humor. W Colorbind cała zabawa polega na łączeniu tasiemkami kropek o odpowiednich kolorach. I w zasadzie to tyle, choć – tak jak pisałem – cel do zrealizowania wcale nie jest tak prosty, jak się wydaje.

Oprawa wizualna gry robi naprawdę dobre wrażenie. Plansze wyglądają schludnie, mimo swojego minimalistycznego klimatu. Jeśli chodzi o dźwięk…tego w Colorbindzie nie ma. I dobrze. W końcu i tak większość z nas, grając w gry słucha pewnie muzyki z odtwarzacza, prawda?

Autorzy łamigłówki przygotowali dla nas nieco ponad 80 unikalnych poziomów. Dzielą się one – dość standardowo – na te łatwe, średnie i trudne. Na początku przejście do kolejnego levelu nie sprawia większych problemów. Z biegiem czasu jest jednak coraz gorzej, co jest – przynajmniej według mnie – sporą zaletą.

Mimo że Colorbind kosztuje w AppStore niecałego dolara, uważam, iż jest to gra, którą naprawdę warto mieć w swoim iPhonie. Nieskomplikowane zasady, fajna grafika – czego chcieć więcej od łamigłówki? ;)

Colorbind do pobrania za $0,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button