Fleya – odmóżdżająca zabawka

fleyaPotrzebujesz chwili relaksu do zapomnienia o otaczającym Cię świecie? Może po prostu chcesz choć na chwilę udać się w tajemniczy świat kształtów i kolorów. Hipnotyczne kreacje, które stworzyć możemy za pomocą aplikacji Fleya na pewno spowodują, że wkręcimy się strasznie w to, co na ekranie.

Fleya to prosta aplikacja. Za pomocą palców tworzymy przeróżne smugi. Jeden palec odpowiada jednemu kolorowi, a jednocześnie mogą się znaleźć dwa jednocześnie. Wszystko zachowuje się niczym płomienie, których to możemy zmieniać kolory.

Ciężko właściwie jest określić jak zachowują się smugi/płomienie. Trzeba to zobaczyć na własne oczy. Problem jednak w tym, że gdy już raz uruchomi się program, to zostaje się w nim na kilka minut z niewiadomych przyczyn.

Kompletnie bezmyślna zabawa w ruszanie palcem i obserwowanie wyników na ekranie jest fascynująca! Naprawdę! Ciężko w sumie wytłumaczyć ten efekt, ale tak jest i tego nie da się ukryć.

Wszystko wygląda świetnie! Niestety na słabszych urządzeniach program może się przycinać. Na szczęście znajdziemy w ustawieniach opcje zmiany rozdzielczości grafiki. Wkrada się trochę pikselozy, lecz mimo tego nadal to świetna zabawa.

Możemy zmieniać sobie kolory (po dwa dla jednej smugi) oraz ewentualnie grawitację czy szybkość. Grawitacja odpowiada tej prawdziwej, co odczytywane jest z czytników telefonu.

Polecamy właściwie wszystkim!
Ocena 8/10

Za darmo w Google Play!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button