Space Tube FREE – kosmiczna podróż

Kosmiczne przestrzenie i nowoczesne technologie zawarte w jednej aplikacji! Wyrusz w niesamowitą podróż i nie postaraj się aby Twój super statek nie uległ zniszczeniu!

Producentem tej gry jest Philippe Wechsler, który wydał już pokaźną liczbę aplikacji na Windows’a Phone. Póki co prawie wszystkie jego produkcje zyskały uznanie wielu użytkowników.

 e8326780-e916-4976-a282-d1f731e043a1

Space Tube FREE to darmowa gra polegająca na poruszaniu się kosmicznym statkiem po niesamowitych przestrzeniach – tubach czy też kanałach zaprojektowanych w efekcie 3D! To niezwykłą podróż w przestrzeni i czasie. Celem każdej rundy jest jak najszybsza podróż z jak najmniejszą ilością wpadek.

Co może stanąć nam na drodze? Otóż, cała trasa jest wypełniona dużą ilością przeszkód w postaci kolorowych bloków leżących w tunelu. Klocki są bardzo wyraźne toteż można w odpowiednim czasie zareagować i uniknąć czyhającego na nas niebezpieczeństwa. Oczywiście, oprócz przeszkód mamy także udogodnienia i pomoce, którymi są strzałki przyspieszające naszą podróż.Gra składa się z czterech różnych modów i tym samym z 27 rund. Dla każdego coś dobrego. Wytrwali gracze mogą liczyć na sześć dodatkowych etapów. Udostępniona jest także możliwość dostania się na listę najlepszych graczy, skorzystania z listy osiągnięć czy też nawet stworzenia listy swoich najbliższych znajomych!

18416bf6-e8d7-4103-af78-9f496f0f6481

Sterowanie odbywa się za pomocą akcelerometru. Nie powiem by było to ostatecznie dograne rozwiązanie. Szybkość poruszania się w grze czasem uniemożliwia uniknięcie przeszkody co skutkuje szybkim zakończeniem rozgrywki. Niestety.Grafika 3D jest dosyć dobrze wykonana. Cała przestrzeń wydaje się być wciągająca i bardzo „kosmiczna”. Dźwięki są bardzo wyraźne, głośne i chyba warto włączyć przycisk „off”.

Mimo, ze gra oceniana jest dosyć dobrze, na mnie nie zrobiła większego wrażenia. No cóż, każdy ma swój gust. Jednak polecam przetestować i sprawdzić się w tym szaleńczym wyścigu.

Ocena końcowa : 6/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button