Saving Private Sheep 2 – owce atakują!

Wydawało Wam się, że tylko ptaki z Angry Birds potrafią być niezwykle niebezpieczne w mobilnym świecie? Błąd! Bohaterki Saving Private Sheep 2 są owieczkami, a też potrafią nieźle dać w kość swoim wrogom! Jeżeli nie wierzycie, przekonajcie się sami.

W produkcji o nazwie Saving Private Sheep 2 wcielamy się w postać owieczek, które wypowiedziały wojnę swoim odwiecznym wrogom – wilkom. Do dyspozycji nasi wełniani przyjaciele mają tylko proce i jeże. Wydaje się na pierwszy rzut oka, że to nie wystarczy do osiągnięcia upragnionego celu. Nic jednak bardziej mylnego.

W każdej z plansz w Saving Private Sheep 2 musimy skierować wspomnianego jeża do leżącego wilka. Zadanie jest o tyle trudne, iż musimy zrobić to za pomocą proc. Tak, nie jednej, a kilku. Na planszach występuje bowiem zazwyczaj więcej niż jedna owca, co znacząco utrudnia zadania, ale sprawia też, że zabawa jest jeszcze ciekawsza.

Do przejścia mamy w grze 66 plansz. Może i to niewiele, ale… autorzy produkcji przygotowali dla nas specjalny kreator poziomów. Dzięki niemu możemy tworzyć własne levele, a także grać w te stworzone przez naszych znajomych. Możecie więc być spokojni – gra Wam się szybko nie znudzi.

Graficznie i wizualnie Saving Private Sheep 2 przypomina hicior Angry Birds. Kolorowe plansze są niezwykle miłe dla oka, a muzyczka umila czas spędzony z grą. Według mnie, warto pobrać!

Saving Private Sheep 2 do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button