Garfield Saves the Holiday, czyli rudy kocur ratuje święta

Święta tuż-tuż, tak więc pewnie zaczynacie już pomału stroić swoje mieszkania, a także przygotowywać… smartfony. Jeżeli do tej pory nie udało Wam się jeszcze znaleźć ciekawej gry świątecznej, wypróbujcie produkcję o nazwie Garfield Saves the Holiday, gdzie w roli głównej występuje najbardziej popularny kocur świata.

W Garfield Saves the Holiday stoimy przed arcytrudnym zadaniem – musimy uratować święta, a raczej świąteczne przysmaki, przed kosmitami, którzy zapragnęli popsuć Ziemianom ostatnie dni w roku. Wspomniany cel realizujemy przy pomocy Garfielda oraz jego przyjaciół. Jeżeli uważacie, że jeden gruby kot nie jest w stanie przeciwstawić się obcym z kosmosu, bardzo szybko zmienicie zdanie!

Producenci opisywanej produkcji przygotowali dla nas 60 poziomów. Osadzone są one w różnych miejscach – czasem w domu Garfielda, a czasem na Biegunie Północnym, czyli w domu świętego Mikołaja. Na każdej planszy musimy pokonać określoną liczbę przeciwników. Jako bronie występują w grze przeróżne przysmaki, między innymi, arbuzy, których pestki potrafią bardzo, ale to bardzo uprzykrzyć komuś życie.

Oprawa audiowizualna gry Garfield Saves the Holiday stoi na wysokim poziomie. Oczywiście dźwięki towarzyszące rozgrywce idealnie pasują do świątecznego klimatu, natomiast sam wygląd apki – jak to zwykle w przypadku gier z Garfieldem – powinien wśród fanów komiksów wywoływać jedynie pozytywne wrażenia. Co najważniejsze – produkcję można pobrać całkowicie za darmo. Uważam, że nie ma się nad czym zastanawiać.

Garfield Saves the Holiday do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button