Banana Kong – przygody bananożercy

Lubicie banany, a do tego jesteście miłośnikami gier z gatunku runnerów? Produkcja o nazwie Banana Kong powinna przypaść Wam do gustu i zabić co najmniej kilkanaście nudnych minut z życia!

W produkcji Banana Kong wcielamy się w postać goryla, ale nie takiego, który często stoi przy celebrytach bądź klubach nocnych, lecz takiego normalnego, „zwierzakowego”, a nasze zadanie polega na bieganiu przed siebie i jedzeniu bananów. Żeby nie było tak prosto, w trakcie naszej wirtualnej przygody musimy omijać mnóstwo wymyślnych przeszkód i skakać, by nie wpaść do przepaści. Akcja gry – jak pewnie się domyślacie – toczy się w dżungli pełnej wielu gatunków zwierząt i roślin.

Aby gra nie była zbyt monotonna, autorzy Banana Kong przygotowali mnóstwo dodatków. Przede wszystkim postanowili urozmaicić rozgrywkę o dodatkowe power-upy. Podczas swojego bananowego joggingu goryl może, na przykład, złapać ptaka za nogi i lecieć z nim w siną dal.

Kolejnym dodatkiem w grze są misje do wykonywania. Dzięki nim możemy skupiać się nie tylko na biciu własnych rekordów dystansowych, lecz także na wykonywaniu różnego rodzaju zadań polegających na chociażby zbieraniu określonej liczby bananów.

Audiowizualnie Banana Kong to dość ciekawa produkcja. Plansze są kolorowe i wyglądają całkiem dobrze, nie można narzekać także na efekty dźwiękowe, które – co tu dużo pisać – pozwalają nam na chwilę wyrwać się od rzeczywistości i wejść do wirtualnego świata dzikich zwierzaków.

Banana Kong do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button