Knightmare Tower – rycerz też człowiek, lubi polatać… beczką!

Standardowych historii o rycerzach ratujących księżniczki pomału zaczynam mieć dosyć. Knightmare Tower to jednak zupełnie inna produkcja, dlatego postanowiłem o niej wspomnieć. W końcu nie na co dzień słyszy się o wojownikach… latających beczką.

Knightmare Tower kierujemy rycerzem, który postanowił uratować z wieży księżniczkę. Z racji tego, że komnata z piękną niewiastą zlokalizowana jest wysoko, wspomniany gość postanawia skorzystać ze specjalnej beczki, czyli takiej wyposażonej w turbodoładowanie. Oczywiście, jak to zwykle bywa w przypadku tego typu historii, szyki głównemu bohaterowi postanawiają pokrzyżować wszelkiego rodzaju czarne charaktery, które potrafią zabić, byleby tylko księżniczka nie została uwolniona.

W trakcie naszego lotu beczką pokonujemy za pomocą miecza każdego pojawiającego się przeciwnika. Na samym początku do dyspozycji mamy tylko normalną, drewnianą broń i standardowe wyposażenie o słabej jakości. Z biegiem czasu nasze EQ możemy ulepszać, dzięki czemu jesteśmy w stanie w dużo efektywniejszy sposób radzić sobie z przygotowanymi planszami.

Autorzy Knightmare Tower przygotowali dla nas ponad 50 rywali do pokonania, masę przedmiotów do kupienia za pomocą wirtualnej waluty i wiele, wiele więcej. Wszystko to sprawia, że opisywana gra przez długi czas się nie nudzi.

Wygląd Knightmare Tower jest sporym plusem tej aplikacji, co widać zresztą na screenach zamieszczonych w tym wpisie. Dźwięki również bardzo przypadły mi do gustu.

Knightmare Tower do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button