Greedy Grub Xmas – zimowy las

Wyobraźcie sobie, że piękny, zaśnieżony las został kompletnie zdewastowany. Waszym zadaniem jest przywrócenie jego wcześniejszego stanu w taki sposób, by mogły w nim mieszkać zwierzęta – zarówno te ciepłolubne, jak i zimnolubne. Zima wcale nie musi być straszna, szczególnie jeżeli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia :) Do roboty!

W gierce wcielamy się w postać pomarańczowej glizdy, która sama (z naszą pomocą) odbudowuje las. Po straszliwej zimie zeszłego roku piękne drzewa nie wyglądają już tak, jak powinny. Nasza praca nie ograniczy się jedynie do sprzątnięcia pozostałości po wietrzysku, będziemy musieli zasadzić nowe drzewa, oraz stworzyć plantację, aby zwierzaki mieszkające w lesie mogły się pożywić podczas srogiej zimy. W grze mamy do dyspozycji 45 gatunków drzew, które musimy przywrócić do stanu świetności. Dodatkowo przemierzając las, zbieramy przedmioty – jest ich cała masa, dlatego nuda nie wchodzi w grę.

Świąteczne wydanie Greedy Grub charakteryzuje się przedmiotami iście świątecznymi, którymi możemy ozdobić swój piękny las. Oczywiście aplikacja skierowana jest do dzieci. No chyba że któryś dorosły lubuje się w gierkach strategicznych tego typu – nie będziemy się śmiać. Grafika jest na wysokim poziomie – bajkowo, kolorowo i zwierzęco. Serdecznie polecam, szczególnie przed świętami :)

Pobierz Greedy Grum Xmas za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button