Car Park Control – kieruj ruchem na parkingu

Z czego znane są kobiety? Ano z tego, że słabo parkują! Tak, to prawda i nawet nie próbujcie się wykręcać! :) Pamiętacie grę, w której treba było sterować samolotami nad lotniskiem? Car Park Control to to samo, lecz zamiast samolotów mamy samochody. Oczywiście nie jest to choćby procent tego, co w prawdziwym życiu, lecz jakieś zasady na pewno poznacie, jeśli oczywiście ich jeszcze nie znacie.

carparkcontrol

A więc jedyne co musimy zrobić, to zaparkować samochód, którym poruszają się kierowcy. Jednak, choć jest to tylko gra, łatwo nie jest. Musimy poruszać się tak jak w prawdziwym życiu. Nie możemy omijać sygnałów świetlnych, zdefiniowanych przez prawo. Musimy się także dostosowywać do wszystkich znaków poziomych i pionowych, które pojawią się na naszej drodze. W przeciwnym wypadku zostaniemy ukarani prawdopodobnie przez innych użytkowników drogi małą stłuczką. Nasze zadanie to nie doprowadzić do żadnego wypadku, bo kontrolować będziemy niejedno auto.


Sterowanie samochodem odbywa się w łatwy sposób, lecz nie jest on idealny. Czasami sprawia trochę problemów, bo wydaje się być niedokładne. Po prostu rysujemy linie na parkingu, po których to porusza się samochód.

Na razie dostępne są tylko 4 mapy. Twórcy w opisie aplikacji obiecują, że wraz z rozwojem gry pojawią się kolejne. Na razie aktualizacje pojawiają się na bieżąco, zobaczymy co dalej.

Graficznie gra jest bardzo prosta i przypomina ona swoim klimatem flashowe produkcje, w które wielu z nas miało okazję niejednokrotnie grać. Muzycznie – bez szaleństw.

Ocena 6/10
Zwyczajna gra. Tak, to dobre słowo.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button