Feed That Dragon – nakarm zielonego stwora

Przyjemna zręcznościówka ze smokiem w roli głównej. W tym przypadku wcielamy się w poddanego pewnego króla. Nasze zadanie to wykonywanie wszystkich jego poleceń, a jednym z najważniejszych, wręcz tytułowych zadań, jest oczywiście karmienie ogromnego zwierzaka, którym jest smok.

feed that dragon

Zadanie jest więc jasne – musimy zaspokoić głód zielonego (całkiem sympatycznie wyglądającego) stwora. Celem gry jest nakarmienie głodnego smoka. Jedzenie w postaci kuli podajemy mu w całkiem ciekawy sposób. Porcja leży sobie spokojnie na wyrzutni, którą uruchamiamy za pomocą dźwigni. Niestety nie możemy regulować siły ani kierunku lotu.

Jedyne co możemy zrobić to sprawić, by jedzenie odbijało się w odpowiednich miejscach na mapie – oczywiście z końcowym punktem w paszczy smoka. Robimy to za pomocą umieszczania w różnych miejscach na mapie desek. Od nich odbija się jedzenie. Swoją drogą – ciekawe co to za pożywienie, skoro odbija się od desek :)

W czasie zabawy zbieramy gwiazdki – oczywiście im więcej, tym lepiej. Osiągnięcie maksymalnej, dostępnej ilości gwiazdek jest naprawdę bardzo trudne. Oczywiście nie na początkowych poziomach, bo te mają nas tylko zapoznać z zasadami rozgrywki

Grafika jest bardzo dobra. Bardzo sympatycznie wyglądają animacje – na przykład smoka. Muzyka, tak jak i efekty dźwiękowe przypadły mi do gustu i według mnie pasuje ona do całej rozgrywki.

Ocena: 6+/10
Sympatyczna gra i dobry zabijacz czasu.

Gra oczywiście za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button