NosePicker – wydłubane skarby

799ffbd9-8908-4e90-9940-60d031ee62e4Dłubanie w nosie to trudny do oduczenia nawyk, nie jest ani kulturalny ani przyjemny dla otoczenia. Jeżeli kusi Cię by pogrzebać w nosku, możesz to zrobić nawet w samym centrum miasta otoczony ludźmi! Jak? Wyczyść nos na swoim telefonie!

Producentem tej szokująco-zaskakującej gry jest Jimmy Dickinson, którego portfolio bogate jest w znakomite gry i aplikacje na Windows’a Phone. Tym razem stworzona coś całkiem niespotykanego.

NosePicer to nietypowa gra, polegająca na dłubaniu w wielkim, męskim nosie. Jednak to nie tylko bezsensowna dłubanina, z otworu nosowego wylatują nam przeróżne rzeczy. Każdy przedmiot, który znajduje się w nosie ma swój tajemniczy kod. Jeśli gracz dobrze porusza palcem lub telefonem, może wydobyć w głębin jakieś znalezisko.

Gra dzieli się na kilka trybów. Pierwszy z nich to tzw.:” free pick” czyli wolne dłubanko, według naszego uznania. Z kolei mamy przedstawiony zestaw zadań do wykonania. Zaczyna się od wydobycia z nosa przedmiotów o najłatwiejszych kombinacjach ruchowych palca. Każde kolejne wyzwanie zawiera dodatkowy element o trudniejszym zestawie ruchów.

Kolejną zakładkę stawioną wydobyte przedmioty – do odkrycia jest ich 81. Jeśli nie potrafimy się doczekać jak wyglądają niektóre z nich, możemy je zakupić za zdobyte wcześniej monety. To zaskakujące, ze w nosie mogą czaić się myszy, ryby, autobusy czy klocki lego.

Ostatnią częścią są osiągnięcia. Możemy zdobyć 70 gwiazdek, gdzie każda z nich jest osobnym wyzwaniem do pokonania takich jak : znajdź 10 jednorożców lub 5 pasteli.

Jak widać, gra posiada wiele opcji i dużo zabawy. Może jest nie tyle wciągająca, lecz gracz ciekawy jest tego co mogło jeszcze ukryć się w przegrodzie nosa, która jak się wydaje jest nieskończenie długa. Warto wypróbować tę niecodzienną i jedyną w swoim rodzaju grę.

Ocena końcowa : 7/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button