Bug Builder – świetna aplikacja dla dzieci

Jeżeli macie w domu małe szkraby, które lubią opiekować się wirtualnymi zwierzątkami, polecam Wam pobranie aplikacji Bug Builder, w której malce będą mogły zabawić się w ptasich opiekunów. Do końca nie jestem przekonana, czy bohaterami gry są ptaki. Dziwne stworki wysiadują jajka, które następnie rozpoczynają samodzielne życie. Gracz może dowolnie kształtować powstałe istoty tak, aby mogły kontynuować produkcję kolorowych jaj.

Na ekranie pojawia się kolorowy stworek, który na naszych oczach znosi kolorowe jajo. Wystarczy kilka razy uderzyć w skorupkę, aby małe cudeńko się wykluło. Macie wpływ na to, jakiego kształtu będzie Wasz kolejny podopieczny, oraz jak będzie wyglądał. Przemieszczacie się między kolejnymi kształtami za pomocą strzałek. Kiedy wybierzecie odpowiedni wzór, kliknijcie ikonkę z potwierdzeniem.

Kolejnym krokiem będzie zamalowanie na dowolny kolor całości, bądź części postaci. Dziecko do tej pory nie wie, jak ostatecznie będzie wyglądał pisklak. W momencie, gdy zatwierdzi namalowany rysunek, postać ożyje. Może się zdarzyć, że będzie miała nawet 5 par oczu! Malec może dowolnie dopasowywać nakrycia głowy, karmić swojego nowego przyjaciela za pomocą kilku smokołyków, kąpać go po jedzeniu, oraz robić mu dziesiątki zdjęć.

Pierwszy pisklak dorasta i zaczyna tworzyć kolejną rodzinkę. Składa jajo w kolorowe wzorki i zabawa zaczyna się od nowa. Kolorowo i przyjemnie. Aplikacja z pewnością działa na wyobraźnię dziecka, więc możecie bez obaw przekazać w jego rączki produkcję studia Sago Sago.

W grze nie ma mikropłatności, więc nie musicie obawiać się o to, że dziecko nabije Wam rachunek z trzema zerami na końcu. Program nadaje się zarówno na iPhone’a, jak iPad’a. Oczywiście wygodniej by było korzystać z niego na większym ekranie, lecz wydaje mi się, że małe paluszki dziecka poradzą sobie również na telefonie. Polecam.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button