JumpWheel – bardzo, bardzo, bardzo dobre!

Rzadko można spotkać gry na Windows Phone, które mimo tego, że nie posiadają swoich odpowiedników w AppStore i Google Play, podbijają serca gra. JumpWheel jest dowodem na to, że jak się chce, to można zrobić coś, co ludzie pokochają. Zręcznościówka (bo do takiej kategorii zaliczana jest apka z tego wpisu) od początku nakręca do działania – dosłownie i w przenośni. Graczowi przychodzi sterować … oponą!

Użytkownicy mają możliwość wyboru rodzaju opony. Te różnią się od siebie przede wszystkim skocznością i szybkością opadania. Jest to bardzo istotne na bardzo dynamicznej i trudnej trasie.

Teoretycznie głównymi przeszkodami w grze są przepaści i dość małe platformy. Zwykle jest tak, że najdrobniejsza pomyłka skutkuje pozbawieniem szansy na pokonanie poziomu. Jeżeli niezbyt dokładnie wcelujemy w platformę, od razu nastąpi wybuch, po którym zostaniemy cofnięci do początkowego portalu.

Przy pomocy dotyku ekranu, wprawiamy koło w taki ruch, który umożliwia wzbicie się w powietrze. Klasycznie – jedno pacnięcie – normalny skok, dwa – podwójny.

Za każdą planszę możemy uzyskać maksymalnie 3 gwiazdki. Punkty zebrane w trakcie pokonywania kolejnych poziomów możemy porównywać w tabeli. By uzyskać maksymalne wyniki, warto skupić się na wszystkich fantach na drodze. Zbieramy swego rodzaju pudełka z wypisaną liczbą punktów. Im więcej, tym lepiej. Co pewien czas przyjdzie nam korzystać z kierunkowych strzałek. Dzięki nim opona będzie przez chwilę poza naszym zasięgiem, lecz zdobędzie bonusowe obiekty.

Graficznie aplikacja prezentuje się wybornie, co widać na załączonych screenach. Jeżeli szukacie gry, która będzie Wam towarzyszyć na długo, zdecydowanie możecie pokusić się o JumpWheel. Polecam i sama wracam do gry!

Pobierz w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button